מהפכה ישראלית בשוק הטלויזיה והסטרימינג: שיפור תכנים וצניחת מחירים ב-YES גורמת לנהירת לקוחות חדשים

אורית ברמן
עודכן 22 מאי, 2022

נהירה של אלפי לקוחות ישראלים שמגלים מחדש את חברת YES ואת התכנים שלה ומסמנים אותה כחברה מובילה בישראל – תכנים ומחירים ללא כל תחרות. כך חבילות הטלוויזיה החדשות של YES שברו את שוק הטלוויזיה הישראלי.

 

מלאו שאלון התאמה להצטרפות ל-YES וחסכו אלפי שקלים בשנה על התכנים הטובים ביותר בטלוויזיה הישראלית (כדאי למהר ולברר פרטים כי המחירים מוגבלים בזמן):

התאמה להצטרפות ל-YES תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 10,895 כבר ביצעו בדיקת בדיקת התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה ראשונית להצטרפות לחבילת הפרימיום החדשה של YES על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

כיום, כשסטנדרט הצופים עולה, עולה גם איכות התכנים: שלל סדרות ממגוון ז'אנרים, מבחר סרטים ובהם גם סרטים שזה עתה יצאו לקולנוע ותוכניות טלוויזיה מכלל הערוצים. והצופים? הם לא מוכנים לפספס אף תוכן איכותי ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. ואתם יודעים מה? בצדק!

טלוויזיה איכותית היא זו שמאפשרת לכל אחד מבני הבית לברוח אל עולם התוכן האהוב עליו: סרט רומנטי עם האישה, סרטי מתח ופעולה עם החברים, סדרות מקוריות לבינג' של סופ"ש גשום, או תוכניות ריאליטי לערב משפחתי. היכולת לבחור בכל רגע נתון בתוכן האהוב עלינו, היא זו שהופכת את ספק תוכן לאיכותי, מוביל וחסר תחרות.

 

ב – YES, מבינים שטלוויזיה אמיתית נמדדת בכמות ובאיכות ולכן מובילים כבר שנים עם עולם תוכן מגוון ועכשווי, המתחדש ומתעדכן ללא הפסקה וגאים בקהל צופים נאמן ובשביעות רצון לקוחות גבוהה ביותר. ואם זה מה שהופך את הלקוחות למרוצים, אז למה לא להפוך את זה לסטנדרט?

בניגוד לחברות המתחרות, הפכה YES דווקא את חבילת הפרימיום, הכוללת את כל חבילות הערוצים, לסטנדרט. כן, קראתם נכון! בזמן שהמתחרים מציעים לכם לבחור בין חבילות תכנים שונות או דורשים מכם תוספת תשלום על כל חבילת תוכן, ב YES לא תצטרכו להתפשר או לבחור, כי אנחנו כבר בחרנו בשבילכם – את הכל!  

 

YES מציגה לישראלים: מקסימום איכות במינימום כסף

עם חבילת הטלוויזיה החדשה של YES, תוכלו לקבל את כל חבילות הערוצים, פרט לספורט ואירוטיקה. במסגרת החבילה, תיהנו מכמות ערוצים מורחבת, עם עולמות תוכן מגוונים, מבחר סדרות איכותיות, מגוון סרטים מובילים ובסך הכל כ – 45 אלף תכנים ב VOD ללא תוספת עלות! נשמע טוב? חכו, זה לא נגמר.

אז מה הופך חבילת תוכן כזו למושלמת עוד יותר? המחיר! החבילה מוצעת בעלות שנתית קבועה של 159 ₪ לחודש בלבד או לחלופין בעלות של 69 ₪ ל – 3 חודשים ובהמשך השנה ב – 199 ₪ לחודש (ממוצע של 169 ₪ לחודש בלבד). כך, הפכו ב YES את החבילה המשודרגת של החברה לחבילה בסיסית מוזלת, במחיר חסר תחרות.

אז אם גם ספק הטלוויזיה שלכם הכריח אתכם עד היום להתפשר על כמות התוכן או על איכות התוכן בגלל המחיר, הגיע הזמן להיפרד. נציגי השירות והמכירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בשעות הפעילות, לענות על כל שאלה ולצרף גם אתכם לחבילת התוכן המושלמת עם מקסימום תכנים במינימום כסף. כי עם YES, גם אתם יכולים ליהנות מפרימיום בלואו-קוסט.

 

התאמה להצטרפות ל-YES תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 10,895 כבר ביצעו בדיקת בדיקת התאמה, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להריץ בדיקת התאמה ראשונית להצטרפות לחבילת הפרימיום החדשה של YES על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

זכאות להצטרפות ל-YES
עינת מילר
האם אתה זכאי להצטרפות ל-YES?
בחר את קבוצת גילך לבדיקה