פריצת דרך בחיסול פטרת ציפורניים – טיפול באמצעות קרני אור

עודכן 24 מאי, 2022

האסתטיקה של הציפורן נפגעה קשות? כנראה שאתם סובלים ממחלה זיהומית – פטרת הציפורניים. בקליניקה כרמל מטפלים בבעיה בשיטה ייחודית ומוכחת – ובמספר טיפולים קצר. כעת, במיוחד לשנת 2022 – הנחות חסרות תקדים ומתנה יקרת ערך לכל לקוח חדש

פטרת ציפורניים
כפות רגליים מטופחות (צילום: ShutterStock)

 

מחלה שקטה היא ביטוי לא שגור. רבים לא שמעו עליו, וגם מי ששמע – סביר להניח שלא הבין את המשמעות האמיתית שמאחוריו. מדובר במחלות שרובנו כלל לא נרגיש, שלא יעוררו אצלנו כאב, אבל אז ברגע אחד הן יתפרצו ויגרמו נזק לטווח ארוך. לעיתים אפילו נזק בלתי הפיך.

 

התאמה לטיפול חיסול הפטרת תלויה במספר גורמים, כמו למשל גילך. מעל 12,572 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לטיפול בחיסול הפטרת. זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לטיפול בחיסול הפטרת על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

אחד מהמחלות השקטות שמכות ברבים היא פטרת הציפורניים. כזאת שאנשים נוטים להזניח ולא לטפל בה, אך לא מודעים לנזקים האמיתיים שלה. פטריה בציפורניים, זיהום החודר לרגליים או לידיים, נחשבת למחלה מסוכנת במיוחד וההתפרצות שלה לא מסתיימת רק בשינוי צבע הציפורן, אלא גם משפיעה על חוזקה כאשר הציפורן מתעוותת ונושרת.

אמנם פטרת אינה מעמידה את החיים של החולים בה בסכנה – אבל עדיין לא מדובר בחגיגה של ממש היות והמחלה גורמת לכאבים ואף משפיעה על הדימוי העצמי, בייחוד כאשר מדובר באנשים צעירים המקדישים לא מעט זמן להופעה החיצונית שלהם.

היום ניתן להתרשם מטיפולים שונים, אך את הטיפולים יש להתאים לקצב התקדמות המחלה היות וחלקם גורמים לתופעות לוואי ואינם מתאמים לנשים בהריון או לחולי כבד.

טיפול בקרן לייזר – המתאים לכל האוכלוסייה – ובשונה מכל הטיפולים האחרים, לא דורש בדיקות דם ומעקב רפואי.

 

לא מסכנים חיים – כן מסכנים אחרים

הטיפולים נגד פטרת הציפורניים במרפאות קליניקה כרמל מתבסס על חיסול נקודתי באמצעות קרן הלייזר. הטיפול בפטרת הציפורן אינו טיפול חודרני, הוא נעשה במספר פגישות בשיטה בלעדית ללא כאבים וללא תופעות לוואי – ולמרות שלא מדובר בטיפול חד פעמי ניתן לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון! השיעור לחיסול פטרת הציפורניים בלייזר הוא גבוה ומוכח שנים!

פטרת ציפורניים בהגדרתה אכן אינה מסכנת חיים, אך היא כן מסכנת אחרים, בעיקר את הקרובים ללבכם, כי כל עת שאינכם מטפלים במחלה אתם חושפים אותם להידבקות.

ומדוע להסתכן באפשרות שבהעברת הפטרת גם למפשעות? מדוע להסתובב בתחושת נחיתות ומבוכה במקומות הומי אדם? פטרת הציפורניים היא מחלה לכל דבר ועניין, ויש לטפל בה. הפיתרון נמצא במרחק שיחת טלפון או קליק אחד.

מרפאות קליניקה כרמל פרוסות בכל רחבי הארץ – כרמיאל, נהריה, קריות, חיפה, נתניה, הרצליה, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד וירושלים.

רמי גינת, אחד הלקוחות שטופלו במרפאה מספר: מאז השירות הצבאי שלי בשנת 1977, אני סובל מפטרת הציפורניים ברגליים. בהתחלה מקוים שזה פשוט יעבור לבד ושזה בכלל לא פטרת…אחרי כמה שנים כאשר כל הציפורניים כבר נגועות, מתחילים לנסות את כל שיטות הטיפול שהחברים ממליצים: שטיפת הרגל במלבין כל ערב, מריחת כל מיני משחות פלאים, ועוד… אבל כלום לא עזר!

"בשנת 2021 בטיפול שערך כשנה, עם ביקור של כמה דקות פעם כמה שבועות, הפטרת עברה כלא הייתה – לא יאומן!".

ברוריה שוורץ, מטופלת נוספת, מספרת: "מזה 12 שנים אני נמנעת מללכת עם סנדלים פתוחות וכפכפים בקיץ בגלל פטריות בציפורנים.זה הקיץ הראשון מזה זמן רב שאני מרשה לעצמי ללכת עם כפכפים פתוחים. רכשתי לי כפכפים ואני אינני מורידה אותן מרוב שמחה והתרגשות מכך שאני יכולה שוב להלך באופן חופשי וללא חשש עם סנדלים".

 

ערכת המתנה אותה מקבל כל לקוח חדש (צילום: קליניקה כרמל)

 

כעת לאור התקופה הלא פשוטה שעוברת על כולם, בקליניקה כרמל יוצאים בהנחות חסרות תקדים (פרטים בפגישת הייעוץ עצמה) ובנוסף להכל נותנים לכל לקוח חדש (בכפוף לתנאים) מתנה יקרת ערך – ערכה לטיפול מקיף של הציפורניים הכוללת משחה לטיפול בפטרת הציפורניים + תרסיס אנטיבקטריאלי + שמן עץ התה!

 

התאמה לטיפול חיסול הפטרת תלויה במספר גורמים, כמו למשל גילך. מעל 12,572 ישראלים כבר ביצעו בדיקת התאמה לטיפול בחיסול הפטרת. זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה לטיפול בחיסול הפטרת על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

בדיקת התאמה
עינת מילר
האם אתה מתאים לטיפול חיסול הפטרת?
כדי לבדוק התאמה בחר את גילך: