מחפשים לחסוך? בחירת קופת חולים לא מתאימה תגרום לכם להפסיד עד אלפי שקלים

עודכן 17 יולי, 2024

כל אחד מאיתנו רוצה לדאוג לבריאותו ובריאות משפחתו ולכן בחירת קופת החולים הנכונה היא החלטה מאוד קריטית שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים. 

[למעבר קופת חולים לחצו כאן]

יכול להיות שאם תעברו קופת חולים תחסכו כסף

ישראלים רבים נשארים בקופות של הוריהם כדי לחסוך את כאב הראש של המעבר. אבל יכול להיות שאתם מפסידים שירותים והטבות שאתם יכולים לקבל בקופה אחרת. יש לא מעט דברים לבדוק כשבוחרים שירותי בריאות, הבחירה שלכם לאן תצטרפו תחסוך לכם את כאב הראש והכסף. אספנו עבורכם טיפים קריטיים לבחירת הקופה שהכי מתאימה לכם

 

צעד הראשון במעבר לכללית הוא פשוט לבחור את קופת החולים הנוכחית שלכם ולמלא את הטופס, מעל 7,549 ישראלים כבר מילאו את הטופס, זה לוקח פחות מדקה.
ניתן להתחיל הטופס על ידי בחירת קופת החולים שאתם משתייכים אליה:

 

1. מה מצבכם? לפני שמתחילים לבחור, אתם צריכים לקחת בחשבון את מצב הבריאות שלכם היום וגם את ההיסטוריה הרפואית.
אתם צריכים לשאול את עצמכם מה מידת שביעות הרצון שלכם מקופת החולים הנוכחית שלכם, כמה אתם משלמים והאם זה שווה את התמורה שאתם מקבלים? אתם מרגישים שיש מענה רציני על כל השאלות שלכם? מה הזמינות לקביעת תור לרופאים מומחים ויועצים? יש לכם הטבות על רפואה משלימה? אם אתם מרגישים שיש מה לשפר בשירות שאתם מקבלים, רצוי שתתחילו לבחון אפשרות לעבור לקופה חדשה.


2. העתיד הוא דיגיטלי – היום ישנה התקדמות גדולה בתחום הרפואה הדיגיטלית, וחשוב שתדעו שיש שירותים דיגיטליים שמנגישים לכם בדיקות איכותיות בכל פרמטר. לדוגמה – שירותי בריאות כללית עובדת עם טייטו (Tyto), מכשיר שמאפשר לרופאים להקשיב ללב שלכם, לבדוק את האף, האוזניים והגרון מהמיטה בבית. עם טייטו לא צריך לקחת יום חופש מהעבודה, פשוט קובעים פגישה און־ליין עם הרופא (גם אחרי שעות הביקור במרפאה) ומקבלים יעוץ רפואי איכותי מהיכן שרק תרצו. השירותים הדיגיטליים שהקופה שלכם מציעה חשובים מאוד מכיוון שהשירותים האלה ילוו אתכם ביום-יום. למשל האפליקציה המתקדמת כללית active (ללקוחות כללית בתוכנית מושלם זהב וופלטינום) שמעודדת אורח חיים בריא ופעיל. האפליקציה מתגמלת במטבעות על עמידה ביעדים יומיים מותאמים אישית כמו כמות צעדים יומית, ייעוץ תזונתי ועוד, על מנת לעזור למשתמשים לשפר את בריאותם וכושרם. תמורת המטבעות שנצברות, כללית active מעניקה מתנות שוות הקשורות לאורח חיים בריא כגון שוברים כספיים ל חנויות ספורט, אוזניות אלחוטיות, שעוני כושר וספורט מתקדמים. המתנות מיועדות לעודד את המשתמשים בפעילות ספורטיבית ולהקפיד על אורח החיים הבריא שלהם.

 

צעד הראשון במעבר לכללית הוא פשוט לבחור את קופת החולים הנוכחית שלכם ולמלא את הטופס, מעל 7,549 ישראלים כבר מילאו את הטופס, זה לוקח פחות מדקה.
ניתן להתחיל הטופס על ידי בחירת קופת החולים שאתם משתייכים אליה:

 

3. מה יוצא לכם מזה? – חשוב להתאים את הבחירה שלכם לפי מה שאתם צריכים ורוצים מקופת החולים שלכם. חשוב לכם שיש סניף קרוב אליכם וגם להורים? רפואה משלימה והתפתחות הילד? חשוב מאוד להבין מה הקופות מציעות לכם ואילו מסלולים פתוחים עבורכם. אתם רוצים גם לנצל את הכיסויים הנוספים שמציעים לכם ולכן אתם חייבים לבחון את מסלולי הביטוח המשלים בכל קופה. למשל, תוכניות כללית מושלם זהב ופלטינום, עם ביטוחים משלימים שיכולים לחסוך למשפחה שלכם אלפי שקלים בשנה.
לא רק על הביטוחים תחסכו במסלולים של כללית. תוכלו לעבור ניתוח פרטי ולבחור את המנתח הפרטי מבין רשימת המנתחים המובילים בישראל בהשתתפות עצמית עד 2000 שקלים, משקפי ראייה לילדים חינם (בשווי עד 600 שקלים) מגיל 8 עד 18, סל הריון של 2,200 שקלים המציע כיסוי מורחב ומקיף לנשים בתקופת ההריון, הלידה ולאחר הלידה הסל כולל בדיקות, טיפולים וייעוצים לפי בחירת הלקוחה , כדי להבטיח את בריאות האישה והתינוק בנוסף, עד 20 טיפולי רפואה משלימה בהנחות של עד 60% עד 70 טיפולים בהתפתחות הילד בשנה החל מ- 33 שקלים לטיפול ואפילו מאמן כושר וייעוץ תזונתי עד הבית בעלות מגוחכת של 25 שקלים בלבד למפגש . כל אלה הם רק חלק מההטבות שאתם יכולים ליהנות מהן כחלק מתוכניות כללית מושלם זהב ופלטינום.
כאשר בוחרים קופת חולים, חשוב לבדוק את כל אחת מהתוכניות. יש לבחון את העלויות החודשיות של כל תוכנית ולהבין מה נכלל בה.

כללית מושלם הוא הביטוח הכי משתלם למשפחה ומשפחה יכולה לחסוך כ-500 ₪ בשנה בתוכנית מושלם פלטינום בהשוואה לביטוחים המשלימים של שאר הקופות. פרמטרים אללו יאפשרו לכם לבחור בקופה המתאימה לכם, ובחירה נבונה תספק לכם שקט נפשי בכל הנוגע לשירותי הבריאות שלכם ושל משפחתכם.

צעד הראשון במעבר לכללית הוא פשוט לבחור את קופת החולים הנוכחית שלכם ולמלא את הטופס, מעל 7,549 ישראלים כבר מילאו את הטופס, זה לוקח פחות מדקה.
ניתן להתחיל הטופס על ידי בחירת קופת החולים שאתם משתייכים אליה:

 

 

מעבר קופת חולים
עינת מילר
מעבר קופת חולים
באיזה קופת חולים אתם כיום?