בדיקת החזר מס הכנסה יכולה לשלשל לכיסכם, ללא מאמץ, אלפי שקלים (ממוצע ההחזר הוא כמעט 7,000 ש”ח למבקש) ההערכות מדברות על מעל 8.5 מיליארדי שקלים אשר ממתינים שידרשו אותם – אם אתם שכירים (או עצמאיים במקרים מסוימים), אם הכנסתכם בשש השנים האחרונות אינה זהה בכל חודש, ואם לא הגשתם לאחרונה בקשה לבדיקת החזרי מס – לפניכם, המדריך המלא לבדיקת החזרי מס באינטרנט – בדיקה אשר אורכת מספר בודד של דקות, ובסיומה תדעו לא רק האם מגיעים לכם החזרי מס, אלא גם מה גובה החזר המס המוערך שתוכלו לקבל. כיצד מבצעים בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט? ההסברים המלאים – לפניכם.

 

החזר מס הכנסה באינטרנט

בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט – תגלה בתוך דקות מה גובה הסכום שאתם צפויים לקבל בחזרה ממס הכנסה, בהגשת בקשה להחזר מס

 

בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט – למי מומלץ לבדוק?

מס הכנסה בישראל נגבה בשיטה המכונה “ניכוי במקור”. במילים פשוטות, זה אומר שעל אף שאנחנו משלמים מס על פי ההכנסה השנתית שלנו, בכל חודש מנוכה מס הכנסה מן המשכורת החודשית כאילו שכל המשכורות שלנו לאורך כל השנה הן זהות למשורת הזו. בפועל, זה אומר שאם היו לכם חודשים בהם הרווחתם יותר וחודשים בהם הרווחתם פחות (מכל סיבה – למשל: פחות שעות נוספות, החלפת עבודות, מרכיב בשכר המבוסס על עמלות, חופשת לידה, או כל סיבה אחרת) – אתם זכאים להחזרי מס. ולא רק שאפשר לחשב עד שש שנים אחורה (במידה ובמהלך שש השנים האחרונות לא הגשתם כבר בקשה לקבלת החזרי מס) – אלא שהסכום שיתקבל יהיה צמוד למדד ובתוספת של 4% ריבית – חיסכון נאה, לכל הדעות.

 

בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט

בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט מאפשר לבדוק עד שש שנים אחורה, את ההחזרים המגיעים לכם כתוצאה מחישוב גבוה מדי של תשלומי מס בחודשים שבהם הרווחתם יותר. אם היו חודשים בהם לא עבדתם או ששכרכם היה נמוך – הסכום שאתם זכאים לו בהחזרי המס שלכם, עשוי להיות גבוה במיוחד

 

איך עושים את זה?

בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט היא בדיקה פשוטה. טרם תחילת הבדיקה, מומלץ להשיג טפסי 106 או תלוש שכר של החודש האחרון בשנה האזרחית בו עבדתם, מכל מקום עבודה בתקופה אותה אתם מבקשים לבחון (מומלץ לשקול בדיקת זכאות להחזרי מס לאורך כל התקופה – שש שנים – אלא אם במהלך התקופה היו שנים בהן השכר שלכם היה זהה; או שכבר הגשתם בקשה להחזרי מס במהלך שש השנים האחרונות). כאשר כל הטפסים הנדרשים יהיו בידיכם, תוכלו להתחיל את התהליך. התהליך הוא ללא תשלום, ובו תידרשו למלא פרטים אישיים, ולהעלות את הטפסים שאספתם. מחשבון אוטומטי יגלה הערכה של סכום החזר המס שאתם צפויים לקבל. כל זאת, שוב, ללא תשלום וללא התחייבות.

 

בדיקת החזק מס הכנסה באינטרנט מגלה שמס הכנסה חייבים לי הרבה כסף! מה עכשיו?

דרישה לקבלת החזר בגין מס הכנסה ששולם ביתר, ניתן להגיש לבד. אולם, על מנת למנוע את העיסוק הבלתי הכרחי בבירוקרטיה וניירת, כמו גם על מנת לדאוג שהבקשה תוגש באופן הממקסם את זכויותיכם בקבלת החזרי המס, מומלץ לבצע את הטיפול בהחזרי המס עם חברה המתמחה בעניין. במקרים רבים, חברות המתמחות בהגשת בקשה להחזר מס הכנסה יגבו תשלום כאחוז מן הסכום הצפוי להתקבל, ולא פעם תגלו כי אתם יכולים לשלם רק עם קבלת סכום ההחזר.

 

 

עבדת בשש שנים האחרונות?

כנראה שהמדינה חייבת לך כסף! בדוק עכשיו עם מומחה להחזרי מס. ללא שום התחייבות

כבר 75,913 אנשים עשו בדיקה להחזר מס

בדוק עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >