כמעט 20% מן המשתמשים בסמארטפון – מחזיקים יותר ממכשיר טלפון אחד. האפשרות לשוחח, לגלוש באינטרנט, לשלוח מיילים או לצפות בתכנים דרך הסמארטפון – מתאפשרת באמצעות חבילות סלולר הנמכרות על ידי חברות הסלולר – בארץ, מדובר בחברות כמו סלקום, פלאפון, פרטנר, גולן טלקום, ועוד נוספות. חבילות הסלולר מכילות שירותים רבים, פרטים שונים, תמחורים שהם לעיתים מפתיעים – וגם, אותיות קטנות. יצאנו לבדוק – מי הן חברות הסלולר החזקות בארץ, מה הן מציעות לנו הלקוחות בעלי הסמארטפון, ואיך בוחרים חבילת סלולר שתהיה הכי משתלמת. 

 

טבלה מסכמת של ארבעת חברות הסלולר הגדולות

50 ש"ח50 ש"ח50 ש"ח30 ש"ח
16 GB
נפח גלישה
10 GB
נפח גלישה
15 GB
נפח גלישה
12 GB
נפח גלישה
ללא הגבלת
דקות שיחה
ללא הגבלת
דקות שיחה
ללא הגבלת
דקות שיחה
ללא הגבלת
דקות שיחה
ללא הגבלת
הודעות
ללא הגבלת
הודעות
ללא הגבלת
הודעות
ללא הגבלת
הודעות
דירוג כולל
דירוג כולל
דירוג כולל
דירוג כולל

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 

 

 

חמש נקודות שחשוב לבדוק לפני שמחליטים על חבילת סלולר

בין אם אתם בוחרים לרכוש חבילת סלולר בחברת פרטנר, סלקום, הוט מובייל, או גולן טלקום, בין אם חבילת הסלולר שלכם תכלול דקות שיחה לחו”ל, גלישה בנפחים עצומים או שירותים נוספים – הנה חמש שאלות שחשוב שתשאלו את עצמכם, לפני שאתם חותמים על ההסכמים ומוסרים פרטי כרטיס אשראי:

 

1 – האם נפחי החבילה עונים על הצרכים שלי? כיום, מרבית חבילות הסלולר המוצעות על ידי החברות השונות מכונות חבילות “ללא הגבלה”. אולם בכל חבילה אכן ישנה הגבלה, והיא מכונה ההגבלה של שימוש סביר. מרבית החברות מספקות אלפי דקות שיחה והודעות סמס בחבילות ה”ללא הגבלה” שלהם, מתוך הנחה שזוהי מגבלה לא אפקטיבית, מפני שהרוב המכריע של משתמשי הסלולר אינם מגיעים לנפחי שימוש כאלה. בכל מקרה, חשוב שתבדקו – בחבילות ה”הכל כלול”, או בחבילות השימוש בתשלום מראש, בחבילות השיחות לחו”ל וכדומה, שכל נתוני החבילה הם מתאימים לנתוני השימוש שלכם ולציפיותיכם.

 

2 – לאיזו תקופה מובטח מחיר החבילה, וכיצד משתנה המחיר לאחר תום התקופה? בחבילות רבות, המחיר הנמוך מובטח לתקופה מסויימת, בדרך כלל בין שנה אחת לשלוש שנים לכל היותר. במרבית המקרים, החתימה על התכנית מהווה את הסכמתכם להעלאת המחיר באופן אוטומטי עם תום תקופת המחיר המוזל. 

 

3 – אילו שירותים נוספים ניתנים עם חבילת הסלולר שלכם והאם הם עומדים בציפיות שלכם? חברות סלולר מאפשרות שירותים נוספים כמו שירותי בקרת גלישה וחסימת אתרים בעלי תכנים בעייתיים או לא הולמים לגילאים צעירים; שירותי מוזיקה במהלך ההמתנה או החלפת צליל החיוג בשיר שבחרתם, אפליקציות ייעודיות לשימוש קל ונוח בחשבון שלכם בחברה, שירותי גיבוי הסמארטפון לענן, ועוד.

 

4 – תנאי השירות והתמיכה של החברה שתבחרו – לקוחות רבים נדרשים לשירות לקוחות הן בהתקנה של מוצרים או שירותים חדשים בחבילת הסלולר, במעבר ממכשיר סלולר אחד לאחר, או עם הרצון להשתדרג או לשנות את פרטי החבילה הסלולארית. לכן, חשוב לוודא כי ישנה אפשרות נוחה, ידידותית, זמינה וגם מהירה, ליצור קשר עם מוקד שירות לקוחות, בכל יום ובכל שעה, לפתרון תקלות בשימוש שלכם בסלולר. 

 

5 – הנחות והזדמנויות – חבילות שימוש בסלולר רבות מוצעות במחירים מופחתים ברכישה של יותר מחבילה אחת עבור מנוי אחד, כלומר – ייתכן שכדאי לכם לשקול מעבר מרוכז של כל בני המשפחה לחבילה מסויימת בחברה מסויימת, על מנת לקבל מחירים מופחתים עבור חבילה שתשביע את רצונכם מבחינת התכולה שלה. בנוסף, תוכלו למצוא חבילות סלולר בסגנון “טריפל” או “דאבל” המציעות שירותים נוספים בחבילה, כמו שיחות לחו”ל, שירותי ספק אינטרנט במחירים אטרקטיביים, מספר טלפון נייח, ועוד. 

 

 

לפניכם, סקירה של כל חברות הסלולר הגדולות הפועלות כיום בישראל. בסיום הסקירה, נביא טבלה מסודרת המסכמת את חבילות הסלולר והתעריפים המוצעים על ידי כל חברה.

 


 

פלאפון

פלאפון

חבילות הסלולר של פלאפון

פלאפון מציעה שלוש חבילות סלולר בסיסיות המכילות דקות שיחה ללא הגבלה, שליחת SMSים ללא הגבלה, וחבילת שירותים נלווית. הנה לפניכם פירוט מלא של שלושת החבילות המוצעות על ידי פלאפון:

 

החבילה המושלמת Small Plus – גלישה בנפח 20 GB, עד 5,000 דקות שיחה למנויים בישראל ועד 5,000 הודעות טקסט. שירותי סייבר וסמארטקול ללא תוספת תשלום.

 

החבילה המושלמת Extra Medium – גלישה ללא הגבלה באפליקציות ווייז, ווטסאפ, אינסטגרם, פייסבוק וסנאפצ’ט, וכן עד 23 GB גלישה. עד 5,000 דקות שיחה למנויים בישראל ועד 5,000 הודעות טקסט. שירותי סייבר וסמארטקול ללא תוספת תשלום.

 

החבילה המושלמת Extra Large – גלישה ללא הגבלה באפליקציות ווייז, ווטסאפ, אינסטגרם, פייסבוק וסנאפצ’ט, וכן עד 26 GB גלישה. עד 5,000 דקות שיחה למנויים בישראל ועד 5,000 הודעות טקסט. שירותי סייבר וסמארטקול ללא תוספת תשלום.

 

השירותים הייחודיים של חברת פלאפון

חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה מספר שירותים ייחודיים, ביניהם: גיבוי המכשיר בנפח עצום של עד GB 100 (כאשר מרבית הסמארטפונים היום מגיעים עם זיכרון מובנה של  GB 8, GB 16, GB 32 או לכל היותר GB 64) בענן במסגרת שירות  Pelephone Cloud; שירות Pelephone Cyber המאפשר ללקוחות פלאפון גלישה מוגנת הן מפני וירוסים ופריצות והן מפני תכנים לא ראויים עבור ילדים. בנוסף, חברת פלאפון מאפשרת שיחות בגוביינא (שיחות בתשלום מקבל השיחה, לאחר הסכמתו) למספרי טלפון של בזק או של פלאפון, בחיוג הספרות 142 טרם חיוג מספר הטלפון עצמו של מקבל השיחה. שירותי זה הוא יעיל במיוחד עבור בעלי הטוקמן למיניהם (פלאפון Talk&Go), אשר רוכשים מספר מצומצם של דקות שיחה ואינם יכולים להפעיל שיחות במכשירם לאחר מיצוי דקות השיחה שרכשו מראש (אלא בגוביינא, כאמור).

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 


 

סלקום

סלקום

חבילות הסלולר של סלקום

סלקום מציעה שלוש חבילות בסיסיות של שירותי סלולר, עליהן ניתן להוסיף שירותים כמו סלקום חו”ל או טכנולוגיות מתקדמות, אותן נסקור בהמשך. הנה הפרטים אודות חבילות הסלולר מבית סלקום:

 

סלקום חבילת גלישה GB 5 – חבילה המכילה רק יכולת לגלוש באינטרנט, ללא שיחות או הודעות סמס. עם ההצטרפות לחבילה נשלח כרטיס SIM DATA המאפשר גלישה באינטרנט אבל ללא מספר טלפון או אפשרות לביצוע שיחות טלפון מן המכשיר.

 

סלקום חבילת גלישה GB 10 – חבילה המכילה רק יכולת לגלוש באינטרנט, ללא שיחות או הודעות סמס. עם ההצטרפות לחבילה נשלח כרטיס SIM DATA המאפשר גלישה באינטרנט אבל ללא מספר טלפון או אפשרות לביצוע שיחות טלפון מן המכשיר.

 

סלקום ללא הגבלה (“גלוש כפי יכולתך”) – חבילה הכוללת שיחות והודעות סמס ללא הגבלה (עד 9,000 דקות של זמן אוויר ועד 7,000 הודעות סמס בחודש, בתעריף חיוב לחריגה של 79 אגורות לדקת שיחה או לסמס), ו-GB 6 לגלישה. אפשרות להוספת מנויים נוספים (חבילה זוגית, משולשת או מרובעת).

 

 


 

פרטנר תקשורת

פרטנר

חבילות הסלולר של חברת פרטנר

חברת פרטנר מציעה מגוון חבילות סלולר מעל הרשת המהירה בישראל בפריסה רחבה ובדור רביעי.  רשת הסלולר של פרטנר מאפשרת קצבי העלאה והורדה מהירים מספיק על מנת לקיים שיחות וידאו בזמן אמת, שירותי גיבוי בענן, אשר הופכים יעילים במיוחד בקצבי העלאה והורדה מהירים, ותכני זרימה מיידית (Streaming) כמו משחקים מקוונים ותכנים באיכות HD, באיכות גבוהה יותר מזו של המתחרות. הנה חבילות הסלולר המוצעות על ידי חברת פרטנר:

 

חבילת “לקבל יותר” – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה בנפח 30 GB, וכן 350 דקות לחו”ל – כולל טלפונים ניידים. בצירוף 2-6 קווים הנחה של 4 ש”ח לכל קו.

 

חבילת “להרגיש חופשי” – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה בנפח 40 GB, וכן 700 דקות לחו”ל – כולל טלפונים ניידים. בצירוף 2-6 קווים הנחה של 4 ש”ח לכל קו.

 

חבילת “לדבר עם כולם” – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה בנפח 50 GB, וכן שיחות לקנדה ולארה”ב ללא הגבלה. בצירוף 2-6 קווים הנחה של 4 ש”ח לכל קו.

 

חבילת “מחוברים לעולם” – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה בנפח 45 GB, וכן 1,000 דקות לחו”ל – כולל טלפונים ניידים. בצירוף 2-6 קווים הנחה של 4 ש”ח לכל קו.

 


 

גולן טלקום

גולן טלקום

חבילות הסלולר של גולן טלקום

כל החבילות באתר גולן טלקום מוצעות לרכישה לתקופה מוגבלת וההצעות מתחדשות במחירים שונים אחת למספר שבועות. 

 

חבילת 29.90 ש”ח לחודש – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, 12 GB גלישה (בסיום החבילה הגלישה נחסמת), הודעות MMS בעלות של 2 אג’ להודעה.

 

חבילת “הכל כלול” של GB 20 – שיחות, הודעות סמס, והודעות מולטימדיה (MMS) ללא הגבלה, גלישה בנפח GB 20, שיחות ל-56 מדינות, לא כולל שיחות למספרי פרימיום.

 

חבילת “הכל כלול גם בחו”ל” של GB 20 – שיחות, הודעות סמס, והודעות מולטימדיה (MMS) ללא הגבלה, גלישה בנפח GB 20, שיחות ל-56 מדינות, מספר בינלאומי ומספר וירטואלי, 100 דקות שיחה בחודש גם לירדן ולרשות הפלסטינית.

 

חבילת “הכל כלול” של GB 30 – שיחות, הודעות סמס, והודעות מולטימדיה (MMS) ללא הגבלה, לא כולל שיחות למספרי פרימיום. גלישה בנפח GB 30, ולאחר צריכת מלוא נפח הגלישה בחבילה האטה בגלישה ללא תוספת תשלום. שיחות ל – 56 מדינות שונות. 

 

“קו כשר” חבילה מצומצמת – 100 דקות שיחה בישראל וב – 56 מדינות נוספות, 100 MB גלישה.

 

“קו כשר” חבילה מורחבת – 100 דקות שיחה בישראל וב – 56 מדינות נוספות, כולל 100 דקות שיחה לירדן, לרשות הפלסטינית, ולמספרים ניידים בצרפת. מספר בינלאומי. 

 

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 


 

וואלה! מובייל

וואלה מובייל

וואלה! מובייל היא חברת תקשורת חדשה, שההודעה על פתיחתה התקבלה בדצמבר 2014 מאת וואלה! תקשורת. החברה מציעה חבילות סלולר כמפעילה וירטואלית כאשר היא משתמשת בפריסה הרשת של חברת פלאפון. מדובר בחברה צעירה שהיא חלק ממערך תקשורת ותיק בישראל. כל החבילות של וואלה! מובייל כרוכות בתשלום עבור הפקת כרטיס SIM או דמי מעבר, בסך 29 ש”ח, חד פעמי. החבילות המוצעות על ידי וואלה! מובייל:

 

וואלה! המסלול המומלץ – עד 5,000 דקות ו-5,000 הודעות טקסט, גלישה בנפח 20 GB.

 

וואלה! המסלול הכשר – עד 5,000 דקות שיחה בשעות חול (דקה שיחה בשבת – 10 ש”ח לדקה), עד 500 דקות שיחה לנייחים במדינות נבחרות בחיוג 014, מנויים נוספים בעלות מוזלת.

 

Walla Mobile 25 GB Extra Large – חבילה המאפשרת 5,000 דקות שיחה כולל 500 דקות שיחה לנייחים בחו”ל במדינות נבחרות, ו – 5,000 הודעות סמס, וגלישה בנפח של 25GB 

 

 


 

012 מובייל

012 מובייל

012 מובייל היא מותג מבית 012 סמייל, לאספקת שירותי תקשורת וחבילות סלולר מבית פרטנר תקשורת. ביחד עם פרטנר, יש לחברת 012 מובייל מעל שלושה מיליון מנויי סלולר.

 

 


 

הוט מובייל

הוט מובייל

הוט מובייל מפעילה רשת סלולר בטכנולוגיית GSM ומדור 3.9 במהירות עד MB 42 לשנייה. החברה פועלת בשיתוף עם חברת פרטנר מאז שנת 2013. הוט מובייל, מקבוצת HOT, מספקת חבילות גלישה בארץ ובחו”ל, מכירה של מכשירי סלולר, ושירותים מתקדמים נוספים. לפניכם, מגוון החבילות של הוט מובייל:

 

תכנית ללא הגבלה 100GB גלישה – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה עד 100 GB, סים עד הבית תוך 3 ימים, 200 דקות שיחה לחו”ל עד 31 יעדים, הטבה למנויי האינטרנט הביתי למשך שנה.

 

תכנית ללא הגבלה 10GB גלישה – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה עד 10 GB, סים עד הבית תוך 3 ימים, הטבה למנויי האינטרנט הביתי למשך שנה.

 

תכנית ללא הגבלה 30GB גלישה – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה עד 30 GB, סים עד הבית תוך 3 ימים, 100 דקות שיחה לחו”ל עד 31 יעדים, הטבה למנויי האינטרנט הביתי למשך שנה.

 

תכנית ללא הגבלה 50GB גלישה – שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה עד 50 GB, סים עד הבית תוך 3 ימים, 200 דקות שיחה לחו”ל עד 31 יעדים, הטבה למנויי האינטרנט הביתי למשך שנה.

 


 

לסיכום – בחירת חבילה סלולארית היא בחירה מרובת אפשרויות

במאמר סקרנו את שבע החברות הגדולות בשוק הישראלי המספקות חבילות סלולאריות למשתמשים. בכל החברות סקרנו חבילות בסגנון “הכל כלול”, המספקות למשתמש כמות רבה של דקות שיחה והודעות סמס, ביחד עם גלישה באינטרנט מעל תשתית החברה בנפחים משתנים. בחברות השונות הוצעו גם חבילות בעלות מאפיינים ייחודיים כמו חבילות חו”ל, חבילות בסגנון “לא דיברת לא שילמת”, חבילות שמתאימות במיוחד לגיימרים עם נפחי גלישה של עד GB 100 בחודש, ועוד. הבחירה בין חבילת סלולר זו לאחרת תתבצע על בסיס מאפייני החבילה, איכות המוצר והשירות המסופקים על ידי החברה, ועלות החבילה. תוכלו לבחור בכל חבילה סלולארית בכל עת, וחוק ניידות המספרים מבטיח מעבר חלק, פשוט ונוח מחבילה לחבילה ומחברת סלולר אחת לאחרת, בדרך כלל בתשלום הסכום הקבוע למשלוח כרטיס SIM בלבד, ללא עלויות נוספות או צורך לטפל בטפסים או להתמודד עם היבטים בירוקרטים שונים. זה הזמן להשוות את תכני ומחירי החבילות השונות שהובאו אל מול חבילת הסלולר שלכם, ולדאוג לקבלת חבילה איכותית ומשתלמת יותר. תתחדשו!

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >