כמעט 20% מן המשתמשים בסמארטפון – מחזיקים יותר ממכשיר טלפון אחד. האפשרות לשוחח, לגלוש באינטרנט, לשלוח מיילים או לצפות בתכנים דרך הסמארטפון – מתאפשרת באמצעות חבילות סלולר הנמכרות על ידי חברות הסלולר – בארץ, מדובר בחברות כמו סלקום, פלאפון, פרטנר, גולן טלקום, ועוד נוספות. חבילות הסלולר מכילות שירותים רבים, פרטים שונים, תמחורים שהם לעיתים מפתיעים – וגם, אותיות קטנות. יצאנו לבדוק – מי הן חברות הסלולר החזקות בארץ, מה הן מציעות לנו הלקוחות בעלי הסמארטפון, ואיך בוחרים חבילת סלולר שתהיה הכי משתלמת. התוצאות – לפניכם.

 

טבלה מסכמת של ארבעת חברות הסלולר הגדולות

67 ש"ח69 ש"ח70 ש"ח39 ש"ח
11 GB
נפח גלישה
6 GB
נפח גלישה
15 GB
נפח גלישה
15 GB
נפח גלישה
5,000
דקות שיחה
9,000
דקות שיחה
5,000
דקות שיחה
10,000
דקות שיחה
5,000
הודעות
7,000
דקות שיחה
5,000
דקות שיחה
7,000
דקות שיחה
דירוג כולל
דירוג כולל
דירוג כולל
דירוג כולל

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 

טבלה מלאה של עיקרי הנתונים

במאמר שלפניכם סקירה מלאה על כל תכניות וחבילות הסלולר של סלקום, פלאפון, פרטנר, גולן טלקום, 012 מובייל, הוט מובייל, ואחרות. הנה לפניכם “השורה התחתונה” בטבלה – בהמשך המאמר נביא פירוט בעניין כל חבילה וחבילות נוספות של החברות השונות.

שם החברה ותכניתדקות שיחההודעותנפח גלישהמחיר חודשי
פלאפון Super Deal Digital5,0005,00011 GB56 ש"ח
פלאפון Digital Large Family Deal5,0005,00013 GB67 ש"ח
פלאפון Digital Family XL Deal5,0005,00015 GB76 ש"ח
סלקום9,0007,0006 GB69 ש"ח
פרטנר Simple 155,0005,00015 GB70 ש"ח
פרטנר Simple 255,0005,00025 GB80 ש"ח
גולן טלקום10,0007,00015 GB39 ש"ח
וואלה! UL 6GB+2GB New Mobile5,0005,0006 GB30 ש"ח
וואלה! Unlimited 10GB Mobile5,0005,00010 GB40 ש"ח
וואלה! Unlimited 15GB Mobile5,0005,00020 GB60 ש"ח
012 מובייל5,0005,0006 GB30 ש"ח
012 מובייל5,0005,00014 GB50 ש"ח
הוט מובייל5,0005,0006 GB35 ש"ח
הוט מובייל5,0005,00010 GB45 ש"ח
הוט מובייל - "גלישה חופשית"5,0005,000100 GB65 ש"ח

 

מה היא בדיוק חבילת סלולר, ומה היא כוללת?

חבילת סלולר היא חבילת שירות מספקיות שירות טלפוניה, כמו למשל סלקום, פלאפון, פרטנר, גולן טלקום, ואחרות, המאפשרת שימוש בסמארטפון. כיום, השימוש נעשה בעיקר באמצעות כרטיס SIM או כרטיס MICRO SIM, הכולל את מספר הטלפון של המכשיר (המסופק על ידי חברת הסלולר) ולעיתים חלק מן המידע אודות המשתמש. כרטיס ה – SIM המסופק על ידי החברה ומכיל את פרטי חבילת הגלישה שלכם, מוחדר אל חריץ מתאים במכשיר הסמארטפון שכם (חשוב לבדוק כי מכשיר הסמארטפון מתאים להפעלה באמצעות חברת הסלולר שבחרתם, על מנת לוודא כי כרטיס ה SIM שתקבלו יתאים פיזית למיקומו בתוך המכשיר) ומרגע הכנסת הכרטיס – הטלפון פועל באמצעות חברת הסלולר שלכם.

 

במרבית המקרים, חבילת הסלולר נמכרת במחיר חודשי התחלתי קבוע, הכולל דקות שיחה (בדרך כלל בארץ בלבד, למספרי טלפון נייחים וניידים), הודעות SMS והודעות MMS, וגלישה באינטרנט בנפחים מרביים (להורדה של תכנים מהרשת – דפי אינטרנט, סרטים, שירים, תמונות, הודעות דואר אלקטרוני, ועוד). כל חבילת סלולר כוללת גם עלויות לתשלום במקרים של שימוש חורג ביחס לגודל החבילה שנרכשה – כלומר, כמה ישלם הלקוח אם דיבר דקה אחת מעבר לדקות שניתנו בחבילה ללא עלות, כמה ישלם על הודעת סמס נוספת, וכמה ישלם על נפחי גלישה חריגים. בנוסף, ניתן להכיל בחבילה או לרכוש בתשלום נוסף חבילות סלולר לחו”ל, המאפשרות אינטרנט ושיחות מחו”ל.

 

חמש נקודות שחשוב לבדוק לפני שמחליטים על חבילת סלולר

בין אם אתם בוחרים לרכוש חבילת סלולר בחברת פרטנר, סלקום, הוט מובייל, או גולן טלקום, בין אם חבילת הסלולר שלכם תכלול דקות שיחה לחו”ל, גלישה בנפחים עצומים או שירותים נוספים – הנה חמש שאלות שחשוב שתשאלו את עצמכם, לפני שאתם חותמים על ההסכמים ומוסרים פרטי כרטיס אשראי:

 

1 – האם נפחי החבילה עונים על הצרכים שלי? כיום, מרבית חבילות הסלולר המוצעות על ידי החברות השונות מכונות חבילות “ללא הגבלה”. אולם בכל חבילה אכן ישנה הגבלה, והיא מכונה ההגבלה של שימוש סביר. במהלך המאמר ציינו את כמות הדקות והודעות הסמס המוכלות בכל חבילה. מרבית החברות מספקות אלפי דקות שיחה והודעות סמס בחבילות ה”ללא הגבלה” שלהם, מתוך הנחה שזוהי מגבלה לא אפקטיבית, מפני שהרוב המכריע של משתמשי הסלולר אינם מגיעים לנפחי שימוש כאלה. בכל מקרה, חשוב שתבדקו – בחבילות ה”הכל כלול”, או בחבילות השימוש בתשלום מראש, בחבילות השיחות לחו”ל וכדומה, שכל נתוני החבילה הם מתאימים לנתוני השימוש שלכם ולציפיותיכם. בנוסף, חשוב לבחון מה קורה אם אתם חורגים מתנאי החבילה, כמו למשל, גולשים בנפחים גדולים יותר (חשוב לשים לב שמדובר על גלישה ברשת הסלולארית, ולא גלישה מעל רשת ה – WiFi של הבית) – בחלק מהחבילות תחוו האטה בגלישה ובחלקן תחייבו אוטומטית על הרחבת החבילה. עוד, בדקו (אם זה רלוונטי) מהן העלויות לחריגה מהחבילה בדקות שיחה או במשלוח הודעות סמס או הודעות מולטימדיה (MMS).

 

2 – לאיזו תקופה מובטח מחיר החבילה, וכיצד משתנה המחיר לאחר תום התקופה? בחבילות רבות, המחיר הנמוך מובטח לתקופה מסויימת, בדרך כלל בין שנה אחת לשלוש שנים לכל היותר. במרבית המקרים, החתימה על התכנית מהווה את הסכמתכם להעלאת המחיר באופן אוטומטי עם תום תקופת המחיר המוזל. חשוב שתזכרו את תאריך פקיעת התוקף של החבילה שלכם וזמן מה מבעוד מועד, תצרו קשר עם חברת הסלולר שלכם לחידוש החבילה או שתבחרו חבילת סלולר אחרת, מאותה החברה או מחברה אחרת (בדרך כלל בעלות שליחת כרטיס SIM, עלות חד פעמית לחברה החדשה שתבחרו) ותניידו את תכנית הסלולר שלכם, למניעת תשלומים גבוהים ללא סיבה

 

3 – אילו שירותים נוספים ניתנים עם חבילת הסלולר שלכם והאם הם עומדים בציפיות שלכם? חברות סלולר מאפשרות שירותים נוספים כמו שירותי בקרת גלישה וחסימת אתרים בעלי תכנים בעייתיים או לא הולמים לגילאים צעירים; שירותי מוזיקה במהלך ההמתנה או החלפת צליל החיוג בשיר שבחרתם, אפליקציות ייעודיות לשימוש קל ונוח בחשבון שלכם בחברה, שירותי גיבוי הסמארטפון לענן, ועוד. בררו את רשימת השירותים הנוספים המסופקים מטעם חברת הסלולר שבחרתם, והקפידו לברר מי מהשירותים המוצעים כרוך בעלות כספית נוספת ובאיזה גובה של עלות.

 

4 – תנאי השירות והתמיכה של החברה שתבחרו – לקוחות רבים נדרשים לשירות לקוחות הן בהתקנה של מוצרים או שירותים חדשים בחבילת הסלולר, במעבר ממכשיר סלולר אחד לאחר, או עם הרצון להשתדרג או לשנות את פרטי החבילה הסלולארית. לכן, חשוב לוודא כי ישנה אפשרות נוחה, ידידותית, זמינה וגם מהירה, ליצור קשר עם מוקד שירות לקוחות, בכל יום ובכל שעה, לפתרון תקלות בשימוש שלכם בסלולר. מרבית הלקוחות נעזרים במוקד שירות לקוחות טלפוני (שחשוב לבדוק שהוא זמין 24/7) וכמו כן האפשרות לפנות לנציג שירות בצורה מקוונת (למשל, דרך תוכנת צ’ט מאתר האינטרנט של חברת הסלולר שבחרתם, או דרך משלוח הודעת סמס למוקד התמיכה של החברה) הוא יעיל ומאפשר קבלת שירות מהירה מבלי שתידרשו להמתין על הקו, לעיתים במשך דקות ארוכות. בררו לא רק אילו ערוצי שירות מספקת חברת הסלולר שאתם בוחרים, אלא גם מהו המוניטין הקיים עבורה בשוק בהיבטים של שירות הלקוחות והספקת תמיכה טכנית במקרה הצורך, חיפוש ברשת האינטרנט עשוי להעלות מקורות מידע בלתי תלויים רבים בעניין איכות השירות המתקבל מחברת הסלולר שאתם שוקלים לרכוש ממנה חבילה סלולרית.

 

5 – הנחות והזדמנויות – חבילות שימוש בסלולר רבות מוצעות במחירים מופחתים ברכישה של יותר מחבילה אחת עבור מנוי אחד, כלומר – ייתכן שכדאי לכם לשקול מעבר מרוכז של כל בני המשפחה לחבילה מסויימת בחברה מסויימת, על מנת לקבל מחירים מופחתים עבור חבילה שתשביע את רצונכם מבחינת התכולה שלה. בנוסף, תוכלו למצוא חבילות סלולר בסגנון “טריפל” או “דאבל” המציעות שירותים נוספים בחבילה, כמו שיחות לחו”ל, שירותי ספק אינטרנט במחירים אטרקטיביים, מספר טלפון נייח, ועוד. בררו את האפשרויות לקבלת מחירים אטרקטיביים במיוחד בריכוז השירותים שאתם נדרשים להם תחת קורת גג אחת.

 

איכות חבילת הסלולר שאתם מקבלים – עוד נקודות למחשבה

חברות הסלולר השונות, ביניהם חברת סלקום, פרטנר, גולן טלקום, פלאפון, וחברות אחרות שמוזכרות במאמר, מספקות חבילות סלולאריות אטרקטיביות הכוללות דקות שיחה, הודעות סמס, נפחי גלישה משתנים ברשת, ועוד. שאלה שחשוב לתת עליה את הדעת היא מהי איכות השירותי הניתנים על ידי החברה, למשל – מהי איכות הרשת הסלולארית בה נעשה שימוש ומה תהיה איכות השימוש שלכם בחבילה החדשה? לדוגמה, נזכיר את חברת גולן טלקום, שהיא חברה יחסית חדשה בשוק הסלולר בישראל, אשר בחודשי הפעילות הראשונים שלה חוותה תקלות וניתוקים רבים עקב תשתית שנדרשה לשיפורים. כיום, התשתית של גולן טלקום היא יציבה וזוכה למשובים חיוביים, השירות שהחברה מציעה הוא איכותי (במיוחד עבור לקוחות שנוח להם עם תחזוקה חבילת הסלולר שלהם דרך אתר האינטרנט של החברה), אולם החשש שמביא לקוחות רבים לנטוש את החברה הוא חוסר היציבות הכלכלית שלה כיום. חברות סלולר שונות מספקות גלישה באינטרנט מעל תשתיות שונות, כאשר חלק מן התשתיות, למשל, מספקות מהירות גלישה של דור שלישי, ויש המספקות גלישה מהירה בטכנולוגיית דור רביעי. חשוב לתת את הדעת לאיכות השירותים המובטחים מן החברה, ליציבותה ולאיכות התשתיות בהן היא עושה שימוש. תשתיות איכותיות, מתקדמות ויציבות, משובים חיוביים של לקוחות אחרים, אותם ניתן למצוא בחיפוש מהיר ברשת, וותק פעילות מספק ומכשור מתקדם אשר הוכיח את עצמו באספקת שירות טוב למיליוני משתמשים ולקוחות – כל אלה הם משתנים שעשויים להצביע על כך שמדובר בחברה איכותית המספקת שירות מקצועי, יעיל וטוב ברכישת חבילה סלולארית מטעמה.

 

על חברות הסלולר הפועלות בישראל

בארץ פועלות כיום חמש מפעילות סלולר ועוד מספר מפעילות סלולר וירטואליות. מפעילות הסלולר הן: פלאפון (ואיתו המותגים הסלולאריים וואלה! מובייל, היי מובייל, PMobile ו – יופון), סלקום (ואיתה המותג הום סלולר), פרטנר (ואיתו המותג 012 מובייל), הוט מובייל, וגולן טלקום. המפעילות הוירטואליות הן מפעילות של רשת סלולארית אשר רוכשות יחידות שימוש ברשתות סלולאריות של מפעילים אחרים, ומוכרות אותו ללקוחות שלהן תחת המותג שלהן. בארץ יש 11 חברות אשר קיבלו אישור ממשרד התקשורת להפעלת רשת סלולארית וירטואלית, אבל רק חמש מפעילות רשת כזו בפועל, ואלו הן: חברת רמי לוי תקשורת, חברת סלקט תקשורת, חברת 019 מובייל, חברת הום סלולר, וחברת YouPhone.

 

חבילת שימוש בסלולר מכילה בדרך כלל התייחסות לחלק או לכל המרכיבים הבאים: דקות שיחה (בארץ ו/או בחו”ל, בדרך כלל למספר יעדים נבחרים), שליחת הודעות סמס והודעות מולטימדיה (MMS), גלישה ברשת האינטרנט בנפחים שונים ובמהירות הנגזרת מאיכות התשתיות של חברת הסלולר, שירותים נוספים (כמו שירותי גיבוי בענן או סינון תכנים, שירותי שיר במקום צליל חיוג, ושירותים אחרים), ועוד. חלק מהחבילות מתאימות במיוחד לשוק הדתי (חבילות “כשרות”), וחלק מותאם לתשלום מראש (באמצעות כרטיסים כמו כרטיסי Prepaid הנרכשים כשהם מאפשרים חבילה מסויימת של שירותים, ועם תום ניצול הכרטיס השימוש במכשיר ננעל לשיחות יוצאות, הודעות, או גלישה ברשת, עד להטענה מחדש של הכרטיס).

 

לפניכם, סקירה של כל חברות הסלולר הגדולות הפועלות כיום בישראל. בסיום הסקירה, נביא טבלה מסודרת המסכמת את חבילות הסלולר והתעריפים המוצעים על ידי כל חברה.

 


 

פלאפון

פלאפון

חבילות הסלולר של פלאפון

פלאפון מציעה שלוש חבילות סלולר בסיסיות המכילות דקות שיחה ללא הגבלה, שליחת SMSים ללא הגבלה, וחבילת שירותים נלווית. הנה לפניכם פירוט מלא של שלושת החבילות המוצעות על ידי פלאפון:

 

פלאפון Super Deal Digital – תכנית הכוללת עד 5,000 דקות שיחה ועד 5,000 הודעות סמס, גלישה באינטרנט בנפח GB 11 בחודש + GB 7 נוספים לשנה במתנה, וחבילת שירותים הכוללת שירות Smart Call (המאפשר סינון אוטומטי של שיחות ספאם ומספרים מסומנים), שירות Pelephone Cloud (לגיבוי תכני הנייד), ושירות Pelephone Cyber (אנטי וירוס המאפשר גלישה בטוחה באינטרנט). עלות חבילה זו: 55.90 ש”ח לחודש עבור משתמש אחד (המחיר יורד אם כמות המשתמשים עולה), ל – 12 החודשים הראשונים. לאחר 12 חודשים המחיר החודשים מתעדכן ל – 89.9 ש”ח. תשלומים נוספים לדקת שיחה או סמס החורגים מן הכמות הכלולה בחבילה (19 אגורות לדקת שיחה / סמס), ולגלישה בנפח החורג מזה שהוגדר בחבילה (עם ביצוע החריגה מתווספים אוטומטית לחשבון GB 2 נוספים לאותו החודש בעלות 9.90 ש”ח).

 

פלאפון Digital Large Family Deal – תכנית הכוללת עד 5,000 דקות שיחה ועד 5,000 הודעות סמס, גלישה באינטרנט בנפח GB 13 בחודש + GB 7 נוספים לשנה במתנה, וחבילת שירותים הכוללת שירות Smart Call (המאפשר סינון אוטומטי של שיחות ספאם ומספרים מסומנים), שירות Pelephone Cloud (לגיבוי תכני הנייד), ושירות Pelephone Cyber (אנטי וירוס המאפשר גלישה בטוחה באינטרנט). עלות חבילה זו: 65.90 ש”ח לחודש עבור משתמש אחד (המחיר יורד אם כמות המשתמשים עולה), ל – 12 החודשים הראשונים. לאחר 12 חודשים המחיר החודשים מתעדכן ל – 99.90 ש”ח לכל מנוי. תשלומים נוספים לדקת שיחה או סמס החורגים מן הכמות הכלולה בחבילה (19 אגורות לדקת שיחה / סמס), ולגלישה בנפח החורג מזה שהוגדר בחבילה (עם ביצוע החריגה מתווספים אוטומטית לחשבון GB נוספים לאותו החודש בעלות 9.90 ש”ח).

 

פלאפון Digital Family XL Deal – תכנית הכוללת עד 5,000 דקות שיחה ועד 5,000 הודעות סמס, 500 דקות שיחה לחו”ל, גלישה באינטרנט בנפח GB 15 בחודש + GB 7 נוספים לשנה במתנה, וחבילת שירותים הכוללת שירות Smart Call (המאפשר סינון אוטומטי של שיחות ספאם ומספרים מסומנים), שירות Pelephone Cloud (לגיבוי תכני הנייד), שירות Pelephone Cyber (אנטי וירוס המאפשר גלישה בטוחה באינטרנט), שירות Musix (המאפשר שמיעת מוזיקה במערכת החברה – אלפי שירים ופלייליסטים בקטגוריות שונות להאזנה ללא פרסומות); שירות Super TV (המאפשר צפייה בעשרות ערוצי טלוויזיה מכל העולם הישר מן הסמארטפון. ערוצי הטלוויזיה בחבילה כוללים ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, חדשות, ותכני VOD, המשודרים בחלקם 24/7); ושירות “שיר במתנה” (המאפשר החלפת צליל החיוג למתקשרים אליכם בשיר שאתם אוהבים. עלות חבילה זו: 75.90 ש”ח לחודש עבור משתמש אחד (המחיר יורד אם כמות המשתמשים עולה), ל – 12 החודשים הראשונים. לאחר 12 חודשים המחיר החודשים מתעדכן ל – 109.90 ש”ח לכל מנוי. תשלומים נוספים לדקת שיחה או סמס החורגים מן הכמות הכלולה בחבילה (19 אגורות לדקת שיחה / סמס), ולגלישה בנפח החורג מזה שהוגדר בחבילה (עם ביצוע החריגה מתווספים אוטומטית לחשבון GB נוספים לאותו החודש בעלות 9.90 ש”ח).

 

הרחבת החבילות בפלאפון

ניתן להרחיב כל חבילה להגדלת נפח הגלישה בלבד (נדיר שיש צורך להרחיב את כמות הדקות לשיחה או הודעות הסמס לשליחה בכל חודש ללא עלות, מעל 5,000) ב – GB 2 (עבור 14.90 ש”ח לחודש), GB 3 (עבור 19.90 ש”ח בחודש), GB 5 (עבור 29.90 ש”ח בחודש), GB 10 (עבור 49.90 ש”ח בחודש), או GB 20 (עבור 69.90 ש”ח בחודש)

 

פלאפון פריפייד

תכנית ה Prepaid  מבית פלאפון נקראת גם תכנית Talk & Go, והיא מאפשרת רכישת חבילת דקות שיחה והגבלת כמות השיחות במכשיר לכמות הדקות שנרכשו. במסגרת תכניות הפריפייד, ניתן לרכוש תכניות של 3,000 דקות שיחה ו – 3,000 הודעות סמס בחודש, במחיר חודשי של 59 ש”ח עם GB 5 של נפח גלישה, או 79 ש”ח עם GB 9 של נפח גלישה באינטרנט. בתכניות הפריפייד של פלאפון, ניתן לטעון את הכרטיס בעוד דקות שיחה או לברר את יתרת דקות השיחה לחודש הנוכחי באמצעות התקשרות למרכז המידע של לקוחות Talk & Go, במספר 999* להטענת דקות נוספות או 998* לבירור יתרת הדקות.

 

חבילות חו”ל מבית פלאפון

פלאפון מציעה תשע חבילות לחו”ל עבור משתמשיה המתעתדים לבקר במדינות אחרות, הנה הן בקצרה:

 • חבילת חו”ל יומית Travel בשבילך – תמורת תשלום חד פעמי של 25 ש”ח ועוד 34.9 ש”ח ליום – תקבלו גלישה של עד GB 200 ליום + דקת שיחה או סמס במחיר של 2.5 ש”ח

 

 • חבילת חו”ל יומית Travel+ בשבילך – תמורת תשלום חד פעמי של 75 ש”ח ועוד 34.9 ש”ח ליום – תקבלו גלישה של עד GB 200 ליום + דקת שיחה או סמס במחיר של 99 אגורות

 

 • חבילה לגולשים – גלישה בנפח של GB 1 במסלול שתקף ל – 14 ימים, במחיר 199 ש”ח

 

 • חבילה לגולשים אקסטרה – GB 5 של גלישה במדינות נבחרות בלבד ל – 30 ימים, במחיר של 259 ש”ח

 

 • פלאפון הכל כלול – 250 דקות שיחה, 250 הודעות סמס, ו – GB 5 של גלישה במדינות נבחרות בלבד ל – 14 ימים, במחיר של 299 ש”ח

 

 • פלאפון הכל כלול אקסטרה – 500 דקות שיחה, 500 הודעות סמס, ו – GB 6 של גלישה במדינות נבחרות בלבד ל – 30 ימים, במחיר של 449 ש”ח

 

 • חבילות ייעודיות מבית פלאפון: חבילת יעדי סקי, חבילת מדינות Special, וחבילות מדינות Special Plus, המציעות כמויות קטנות של זמני שיחה וגלישה במחירים מופחתים לארץ מסויימת

 

השירותים הייחודיים של חברת פלאפון

חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה מספר שירותים ייחודיים, ביניהם: גיבוי המכשיר בנפח עצום של עד GB 100 (כאשר מרבית הסמארטפונים היום מגיעים עם זיכרון מובנה של  GB 8, GB 16, GB 32 או לכל היותר GB 64) בענן במסגרת שירות  Pelephone Cloud; שירות Pelephone Cyber המאפשר ללקוחות פלאפון גלישה מוגנת הן מפני וירוסים ופריצות והן מפני תכנים לא ראויים עבור ילדים. בנוסף, חברת פלאפון מאפשרת שיחות בגוביינא (שיחות בתשלום מקבל השיחה, לאחר הסכמתו) למספרי טלפון של בזק או של פלאפון, בחיוג הספרות 142 טרם חיוג מספר הטלפון עצמו של מקבל השיחה. שירותי זה הוא יעיל במיוחד עבור בעלי הטוקמן למיניהם (פלאפון Talk&Go), אשר רוכשים מספר מצומצם של דקות שיחה ואינם יכולים להפעיל שיחות במכשירם לאחר מיצוי דקות השיחה שרכשו מראש (אלא בגוביינא, כאמור).

 

פלאפון תקשורת בע”מ היא חברת הסלולר הראשונה שקמה בישראל, והיא מספקת שירותי מכירת טלפונים סלולאריים ותקשורת סלולארית בישראל מאז שנת 1986. בשנות תחילת הפעילות שלה היתה ידועה כחברה בעלת איכות תקשורת גבוהה, אולם חבילות הסלולר של פלאפון נמכרו במחירים גבוהים אשר איפשרו רק לבעלי הממון להחזיק מכשיר טלפון סלולרי. עם כניסת חברת סלקום לשוק חברות הסלולר, נאלצה פלאפון בתהליך מדורג להוריד מחירים ולהשוות את ההצעות שלה לאלה שהציע חברת סלקום, אשר נגסה בנתחים גדלים והולכים משוק הסלולר בארץ, שהיה עד אז של פלאפון בלבד. כיום, לחברת פלאפון כשלושה מיליוני מנויים, והיא מספקת שירותי סלולר תחת המותגים “פלאפון”, וגם “וואלה! מובייל”, “Pmobile”, “Hi Mobile”,  “YouPhone”, ועוד.

 

פלאפון מספקת ללקוחותיה מספרים ניידים בקידומת 050. עוד בטרם המעבר למספרי טלפון ניידים בעלי שבע ספרות, היו ברשות חברת פלאפון גם הקידומות 051, 056 ו – 068. כיום, עם המעבר למספרי טלפון בעלי שבע ספרות, מספרים חדשים מבית פלאפון הם בקידומת 050, כאשר לאור חוק ניידות המספרים המאפשר ללקוחות להחליף חברת סלולר מבלי להחליף את מספר הטלפון שברשותם, גם פלאפון, כמו כל חברת סלולר אחרת, מספקת שירותי טלפוני עבור בעלי מספרים בקידומת של חברות אחרות. קידומת ה”פלאפון הכשר” המסופק למגזר החרדי מבית פלאפון היא 41.

 

ההתקדמות הטכנולוגית של חברת פלאפון

בשנת 1998 ביצעה חברת פלאפון קפיצה טכנולוגית משמעותית כאשר החליפה את הרשת האנלוגית, האיטית והמוגבלת שלה ברשת דיגיטלית שהיוותה את הבסיס לרשת מדור שלוש – והייתה הראשונה בארץ לעשות כן. הרשת הדיגיטלית של פלאפון, בשם CDMA, אפשרה גלישה מהירה ושילוב קבצים כבדים כמו קבצי קול בתמסורת. בשנת 2004 חנכה חברת פלאפון את רשת הדור השלישי שלה, בטכנולוגיית EV-DO. הרשת איפרה מעבר נתונים במהירות שלא נראתה כמותה עד אז בישראל – 2.4 מגה בייטים לשנייה.

 

את הרשת המותאמת לשימוש בטכנולוגיית הדור הרביעי (טכנולוגיית LTE) החלה חברת פלאפון לפרוס באמצע שנת 2014, ולהפעיל לקראת סוף שנת 2014.

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 


 

סלקום

סלקום

חבילות הסלולר של סלקום

סלקום מציעה שלוש חבילות בסיסיות של שירותי סלולר, עליהן ניתן להוסיף שירותים כמו סלקום חו”ל או טכנולוגיות מתקדמות, אותן נסקור בהמשך. הנה הפרטים אודות חבילות הסלולר מבית סלקום:

 

סלקום חבילת גלישה GB 5 – חבילה המכילה רק יכולת לגלוש באינטרנט, ללא שיחות או הודעות סמס. עם ההצטרפות לחבילה נשלח כרטיס SIM DATA המאפשר גלישה באינטרנט אבל ללא מספר טלפון או אפשרות לביצוע שיחות טלפון מן המכשיר. עלות החבילה: 49 ש”ח בחודש. עלות חד פעמית של 9 ש”ח לשליחת כרטיס ה – SIM. לאחר ניצול החבילה, תוצר מהירות הגלישה ללא תשלום נוסף.

 

סלקום חבילת גלישה GB 10 – חבילה המכילה רק יכולת לגלוש באינטרנט, ללא שיחות או הודעות סמס. עם ההצטרפות לחבילה נשלח כרטיס SIM DATA המאפשר גלישה באינטרנט אבל ללא מספר טלפון או אפשרות לביצוע שיחות טלפון מן המכשיר. עלות החבילה: 49 ש”ח בחודש. עלות חד פעמית של 9 ש”ח לשליחת כרטיס ה – SIM. לאחר ניצול החבילה, תוצר מהירות הגלישה ללא תשלום נוסף.

 

סלקום ללא הגבלה – חבילה הכוללת שיחות והודעות סמס ללא הגבלה (עד 9,000 דקות של זמן אוויר ועד 7,000 הודעות סמס בחודש, בתעריף חיוב לחריגה של 79 אגורות לדקת שיחה או לסמס), ו GB 6 לגלישה, בעלות 69 ש”ח לחודש ל – 12 החודשים הראשונים, ולאחר מכן – 99 ש”ח לחודש. עלות חד פעמים של שליחת כרטיס ה – SIM – 9 ש”ח.

 

סלקום טוקמן +

גם סלקום מציעה אפשרות לרכישת דקות מראש, בחבילות הטוקמן + המאפשרות כמות מוגבלת של דקות שיחה, הודעות סמס ונפח גלישה. לא מתאפשרת חריגה מן החבילה אם כי נטען גם לברר את היתרה וגם להטעין את כרטיס הטוקמן + בדקות שיחה או נפח גלישה נוספים. לסלקום 11 מסלולי כרטיס טוקמן + המשתנים אלה מאלה בכמות דקות השיחה / הודעות הסמס ובנפח הגלישה המוצר, במחירים של החל מ – 60 ש”ח לחודש (לכרטיס טוקמן + המאפשר שיחות ללא הגבלה, הודעות סמס ללא הגבלה, GB 0.5  גלישה) ועד 349 ש”ח (לכרטיס טוקמן + ללא הגבלת שיחות והודעות סמס + GB 6 גלישה).

 

את כרטיסי הטוקמן + ניתן להטעין במענה ממוחשב אוטומטי הפעיל 24/7 בטלפון 779*. בירור יתרת הדקות או נפחי הגלישה בכרטיסי הטוקמן אפשרי בשירות הלקוחות של סלקום טוקמן: 778*.

 

סלקום חו”ל

סלקום מציעה שלוש חבילות לשימוש בסמארטפון בחו”ל, כאשר אחת היא חבילת גלישה בלבד ועוד שתיים כוללות דקות שיחה, דקות גלישה באינטרנט ומשלוח הודעות. הנה הפירוט בקצרה:

 • חבילת גלישה – GB 5 בטיסה ליעדים נבחרים, תקף ל 30 יום, עבור 219 ש”ח
 • חבילת 100 דקות שיחה, 100 הודעות סמס ו GB5 גלישה, בטיסה ליעדים נבחרים, תקף ל – 14 ימים, עבור 199 ש”ח
 • חבילת 200 דקות שיחה, 200 הודעות סמס ו – GB 5 גלישה, בטיסה ליעדים נבחרים, תקף ל – 30 ימים, עבור 249 ש”ח

 

סלקום היא חברת התקשורת והטלפוניה שהצטרפה אל פלאפון בשנת 1994, ומאז מציעה שירותי טלפון סלולרי, חבילות שיחה וחבילות המותאמות לסמארטפונים, הכוללות גלישה, מדיה, ושירותים נוספים – ועוד. סלקום הוקמה על ידי חברת בלסאות’ שהיא היום AT&T, ונרכשה בשנת 2005 על ידי חברת דיסקונט השקעות שהיו עד למועד הרכישה בעלי 35% ממניות החברה. החברה הונפקה בבורסה לניירות ערך בניו יורק בשנת 2006.

 

נכון לשנת 2015, סלקום היתה חברת התקשורת הגדולה בארץ, עם מעל ארבעה מיליון לקוחות של שירותי החבילות הסלולאריות של החברה, מעל תשתיות של סיבים אופטיים הפרוסות לאורך מעל 1,700 קילומטרים וביותר מ – 2,350 תחנות בסיס ברחבי הארץ, עם מעל  400 דקות שיחה בממוצע ללקוח וסך של מעל מיליארד דקות שיחה בחודש. בשנת 2014 התחדשה החברה בנוסף לשירותי הטלפוני וחבילות הסלולר שהיא מציעה גם בשירות טלוויזיה רב ערוצית בשם סלקום TV, וכיום היא מציעה לצד חבילות הסלולר שלה גם חבילות טריפל אטרקטיביות הכוללת אינטרנט (תשתית + ספק), חבילת סלולר, וטלוויזיה רב ערוצית בתשלום אחד.

 

ההתקדמות הטכנולוגית של סלקום

בשנת 2001 עברה רשת סלקום לטכנולוגיית GSM, ורכשה רישיון ממשרד התקשורת לפעול ברשת מסויימת של תדרים (MHz 1800). בשנת 2009 קיבלה סלקום היתר לעסוק בטלפוניה קווית פנים ארצית עם מספרי טלפון בקידומת 073-2.

 

בשנת 2006 חנכה סלקום את רשת הסלולר בטכנולוגיית הדור השלישי, באמצעות שיחת וידאו מתוקשרת שהעבירה לסב את לידת נכדתו. בשנת 2007 חנכה סלקום את הרשת מדור 3.5 והייתה הראשונה בארץ לעשות כן. המעבר לדור 3.5 אפשר מתן שירותים בפריסה ארצית מלאה, בעוד עד כן סיפקה חברת סלקום פריסה ארצית של כ – 87% מכל השטחים בארץ (שכללו את הרוב המכריע של השטחים המיושבים). הרשת בדור 3.5 גם איפשרה שימוש ברשת האינטרנט במהירות של עד MB 25.

 

בשנת 2011 סגרה סלקום את רשת ה TDMA שלה, היא הרש הראשונה שהוקמה, ועברה לשימוש מלא ברשת החדשה, המבוססת על טכנולוגיית סיבים אופטיים.

 

בפברואר 2012 הודיעה סלקום על שדרוג משמעותי של פריסת התשתיות של החברה, שתאפשר מהירויות גלישה של עד MB 84 לשנייה.

 

בתחילת שנת 2014 החלה סלקום להציע ללקוחותיה שירותים סלולאריים של הדור הרביעי (LTE), ובסוף אותה השנה השיקה את מסלול סלקום TV המאפשר שירותי טלוויזיה רב ערוצית מעל פלטפורמת הסלולר של החברה.

 


 

פרטנר תקשורת

פרטנר

חבילות הסלולר של חברת פרטנר

חברת פרטנר מציעה מגוון חבילות סלולר מעל הרשת המהירה בישראל בפריסה רחבה ובדור רביעי.  רשת הסלולר של פרטנר מאפשרת קצבי העלאה והורדה מהירים מספיק על מנת לקיים שיחות וידאו בזמן אמת, שירותי גיבוי בענן, אשר הופכים יעילים במיוחד בקצבי העלאה והורדה מהירים, ותכני זרימה מיידית (Streaming) כמו משחקים מקוונים ותכנים באיכות HD, באיכות גבוהה יותר מזו של המתחרות. הנה חבילות הסלולר המוצעות על ידי חברת פרטנר:

 

חבילת Simple 15 – חבילה של 5,000 דקות שיחה ו – 5,000 הודעות סמס, עם גלישה בנפח של GB לאחר תום נפח הגלישה תחול האטה במהירות הגלישה ללא תוספת של תשלום. עוד כוללת החבילה 500 דקות של שיחות לחו”ל, ליעדים נייחים וניידים ב 42 מדינות נבחרות. עלות החבילה 69.90 ש”ח לחודש ל – 15 חודשים, ובחודש ה – 16 מתעדכן המחיר ל – 89.90 ש”ח לחודש

 

חבילת Simple 25 – חבילה של 5,000 דקות שיחה ו – 5,000 הודעות סמס, עם גלישה בנפח של GB לאחר תום נפח הגלישה תחול האטה במהירות הגלישה ללא תוספת של תשלום. עוד כוללת החבילה 1,000 דקות של שיחות לחו”ל, ליעדים נייחים וניידים ב 42 מדינות נבחרות. עלות החבילה 79.90 ש”ח לחודש ל – 15 חודשים, ובחודש ה – 16 מתעדכן המחיר ל – 99.90 ש”ח לחודש

 

חבילה משפחתית – כאשר כל בני המשפחה הם בעלי חשבונות סלולאריים של חברת פרטנר, ניתן לאחד את כל החשבונות תחת חשבון משפחתי אחד, בתשלום נוסף של 14.90 ש”ח לחודש, ולהגדיל את נפח הגלישה המשותפת ב – GB היתרונות באיחוד החבילות הם מעבר לתוספת נפח הגלישה – אם יש בני משפחה בעלי הרגלי גלישה שונים ברשת, החבילה המשפחתית מאפשרת חלוקה כזו של נפחי הגלישה כך שאחד יוכל לגלוש יותר ואחד פחות – על אותו נפח גלישה משותף

 

פרטנר BigTalk – כרטיסים נטענים במגוון מסלולים

פרטנר מציעה כרטיסים נטענים מארבעה סוגים שונים: כרטיסים נטענים לגלישה ברשת האינטרנט בלבד, כרטיסי Basic, כרטיסי Bonus וכרטיסי Unlimited.

 

 • כרטיסי האינטרנט, שישה במספר, מאפשרים גלישה בנפחים של GB 4 – 100 GB וכרטיס אחד לגלישה בלתי מוגבלת, רובם בתוקף לשלושים ימים ביום רכישתם. המחירים נעים בין 59 ש”ח ל – 149 ש”ח. כרטיס Bigtalk Internet Passport מאפשר גלישה מנפח של עד GB 1 בארץ או בחו”ל, עבור 139 ש”ח, ותוקפו לשלושים ימים מיום רכישתו.

 

 • כרטיסי ה – Basic, שניים במספר, מאפשרים את סכום הרכישה שלהם פחות שבעה שקלים עבור דמי הפצה, לתשלום עבור דקות שיחה, משלוח הודעות, או גלישה ברשת. הכרטיסים בעלות 60 או 90 ש”ח.

 

 • כרטיסי Bonus, ארבעה במספר, מאפשרים דקות שיחה, הודעות, ונפח גלישה ברשת. הכרטיסים מאפשרים 400 או 700 דקות שיחה וגם הודעות, ו GB 3 או GB 4 נפח גלישה. כרטיס נוסף מאפשר שיחות והודעות ללא הגבלה ונפח גלישה של GB 20 לשימוש על פני 30 ימים מיום הרכישה. עלות הכרטיסים: 70 – 150 ש”ח. 

 

 • כרטיס BigTalk Bonus Kosher הוא כרטיס שימוש המיועד לשוק הדתי, והוא מציע 53 ש”ח לשימוש בדקות שיחה ובהודעות בישראל ולחו”ל, ו – 20 ש”ח לשיחות בישראל בלבד. עלותו 60 ש”ח.

 

החבילות של פרטנר לגלישה וסלולר בחו”ל

לפרטנר מספר חבילות גלישה ושיחה לחו”ל:

 • חבילות גלישה בלבד בנפחים של GB 1 – GB 5, ובעלויות של 149 – 249 ש”ח
 • חבילת Passport Talk לשיחות והודעות – 130 דקות שיחה והודעות, בעלות 145 ש”ח
 • חבילת Passport Relax – 1,000 דקות שיחה או הודעות סמס, או GB 3 לגלישה באינטרנט, בעלות של 299 ש”ח
 • חבילת Passport Family – חבילת 1,100 דקות או הודעות סמס או GB5 לגלישה באינטרנט, בעלות של 359 ש”ח
 • חבילת Passport All In – 135 דקות שיחה או הודעות סמס או MB 275 לגלישה באינטרנט, בעלות של 149 ש”ח

 

חברת פרטנר היתה עד שנת 2016 חלק מאורנג’, חברת הסלולר שנעלמה מן הנוף הישראלי. מאז שנת 2016, פועלת פרטנר תחת מותג זה, וגם תחת המותג 012 Smile לחבילות אינטרנט. נכון לשנת 2015, פרטנר מחזיקה כשליש משוק הסלולר בישראל עם כמעט שלושה מיליון מנויים ועם רווח תפעולי של כ – 109 מיליוני שקלים בשנה.

 

חברת פרטנר מספקת מספרי טלפון בעלי הקידומת 054, כאשר טרם רפורמת ניידות המספרים במהלכה הוספה לכל מספר טלפון סיפרה שביעית וכל מפעיל הצטמצם לקידומת אחת משלו, כאשר כל מפעיל סלולרי יכול לנייד מספרי טלפון של לקוחות ולהמשיך להפעיל את מכשיר הסלולר של הלקוח מבלי להחליף את מספר הטלפון שלו, היו ברשותה גם הקידומות הסלולאריות 055, 066, ו – 067.

 


 

גולן טלקום

גולן טלקום

חבילות הסלולר של גולן טלקום

כל החבילות באתר גולן טלקום מוצעות לרכישה לתקופה מוגבלת וההצעות מתחדשות במחירים שונים אחת למספר שבועות. ברכישת כל אחת מחבילות הסלולר המוצעות על ידי גולן טלקום, מתבקש תשלום של 49 ש”ח עבור דמי טיפול. הנה פירוט אודות שש חבילות הסלולר המוצעות על ידי גולן טלקום:

 

חבילת 9.90 ש”ח לחודש – 100 דקות שיחה לישראל ולעוד 56 מדינות, 300 הודעות סמס, MB 100 גלישה, תשלום נוסף של 9 אגורות לכל מגה בייט גלישה, 18 אגורות לכל דקת שיחה מעבר לחבילה, 2 אגורות להודעות מולטימדיה.

 

חבילת “הכל כלול” של GB 6 – כולל שיחות ושליחת הודעות סמס ללא הגבלה, גלישה בנפח GB 6 ולאחר צריכת מלוא נפח הגלישה בחבילה האטה בגלישה ללא תוספת תשלום. תשלום של 2 אגורות למשלוח הודעות מולטימדיה. המחיר לחבילה הוא 28 ש”ח לחודש + מע”מ, עלות קו שני 19 ש”ח לחודש, החבילה ל 12 חודשים, התשלום החל מהחודש ה 13 – 99 ש”ח לחבילת הכל כלול.

 

חבילת “הכל כלול” של GB 15 – שיחות, הודעות סמס, והודעות מולטימדיה (MMS) ללא הגבלה, לא כולל שיחות למספרי פרימיום. גלישה בנפח GB 15, ולאחר צריכת מלוא נפח הגלישה בחבילה האטה בגלישה ללא תוספת תשלום. שיחות ל – 56 מדינות שונות. המחיר לחבילה הוא 39 ש”ח לחודש + מע”מ, עלות קו שני 29 ש”ח לחודש, החבילה ל 12 חודשים, התשלום החל מהחודש ה 13 – 99 ש”ח לחבילת הכל כלול.

 

חבילת “הכל כלול” של GB 20 – שיחות, הודעות סמס והודעות מולטימדיה (MMS) ללא הגבלה, כולל 100 דקות שיחה לירדן ולרשות הפלסטינית, ולמספרים ניידים בצרפת, לא כולל שיחות למספרי פרימיום. כולל מספר בינלאומי ומספר וירטואלי. גלישה בנפח GB 20, ולאחר צריכת מלוא נפח הגלישה בחבילה האטה בגלישה ללא תוספת תשלום. שיחות ל – 56 מדינות שונות. המחיר לחבילה הוא 99 ש”ח לחודש + מע”מ.

 

“קו כשר” חבילה מצומצמת – 10,000 דקות שיחה בישראל וב – 56 מדינות נוספות, קו שני ב – 10 ש”ח + מע”מ לחודש. המחיר לחבילה – 26 ש”ח + מע”מ לחודש עבור ה – 24 חודשים הראשונים, לאחר מכן המחיר מתעדכן ל – 79 ש”ח + מע”מ בחודש.

 

“קו כשר” חבילה מורחבת – 10,000 דקות שיחה בישראל וב – 56 מדינות נוספות, כולל 100 דקות שיחה לירדן, לרשות הפלסטינית, ולמספרים ניידים בצרפת. מספר בינלאומי. העלות לחודש – 79 ש”ח + מע”מ.

 

גולן טלקום חו”ל

גולן טלקום מציעה שתי חבילות חו”ל ללקוחותיה: האחת, חבילה גלישה יומית בעלות 28.90 ש”ח, ליום, המאפשרת גלישה בנפח עד MB 100 ליום. לאחר צריכת מלוא נפח החבילה היומית – הגלישה נחסמת.

 

החבילה השנייה היא חבילת סלולר בסגנון “הכל כלול”, המציעה קבלת שיחות והודעות סמס, ביצוע שיחות לישראל מ – 23 מדינות כלולות, מספר בינלאומי ומספר וירטואלי, וגלישה של עד GB 20 בארץ או עד GB 6 בחו”ל – בגלישה בחו”ל, הגלישה נחסמת לאחר ניצול מלוא הנפח, בעלות 99 ש”ח לחודש.

 

גולן טלקום זכתה במכרז בשנת 2011 להפעלת עוד רשת סלולארית מן הדור השלישי בישראל, והיא מציעה שירותי וחבילות סלולר בישראל מאז שנת 2012. גולן טלקום נקטה במדיניות הורדת מחירים אגרסיבית והציעה חבילות סלולר במחירים נמוכים משמעותית מן המתחרות, ובכך כפתה הוזלות מחירים משמעותיות בכל שוק חבילות הסלולר מאז שנת 2012.

 

אולי בשל אותה מדיניות מחירים זולים, גולן טלקום היא בעלת חוב אדיר, הנאמד במעל חצי מיליארד ש”ח. כבר בשנת 2015 הודיעה חברת גולן טלקום כי היא מועמדת למכירה, אז הביעה חברת סלקום עניין ברכישת החברה ותשלום החוב שלה. רשות ההגבלים העסקיים דחתה עיסקה זו, בשל הפחתת התחרותיות בשוק והנזק העשוי להיגרם ללקוחות עקב העסקה שתוביל לעליית מחירים בשוק חבילות הסלולר. בשנת 2016 הגישה חברת סלקום בקשה לפירוק של גולן טלקום עקב חובותיה הכבדים. בחודש ינואר של שנת 2017, הביעה חברת אלקטרה מוצרי צריכה עניין ברכישת החברה, בסכום נמוך פי חמישה מזה שהציעה סלקום עבור הרכישה רק שנה וחצי קודם לכן, אולם העסקה עדיין נמצאת בבחינה של רשות ההגבלים העסקיים ומשרד התקשורת.

 

כמה מנויים לגולן טלקום?

במהלך שנת 2012, אז התחילה החברה לפעול בישראל וכזכור, הציעה מחירי חבילות נמוכים במיוחד, התניידו לחברת גולן טלקום מעל 200,000 משתמשים. בשנת 2014 הגיעה גולן טלקום להחזקה של כמעט 8% משוק הסלולר, כאשר ברישיון הפעילות שלה התחייבה שלא לעבור את רף ה – 7%. ביוני של אותה שנה, חגגה גולן טלקום את הלקוח ה – 500,000.
בשנת 2015, עם ההודעה על רכישת החברה על ידי סלקום, החלה נטישה של לקוחות את החברה לאחר שהגיעה לנתח שוק של 12% ומעל 620,000 לקוחות. עשרות אלפי מנויים נטשו את גולן טלקום מאז ועד היום, עקב עתידה הלא ברור – אולם מאות אלפי לקוחות שנותרו מקבלי שירות של גולן טלקום, ממשיכים ליהנות ממחירי חבילות סלולר זולים ושירות טוב.

 

הטכנולוגיה של גולן טלקום

אחד המשתנים הייחודיים לחברת גולן טלקום הוא תפעול חשבונות המשתמש של לקוחותיה בעיקר דרך אתר האינטרנט שלה – עניין שחוסך משמעותית בצורך לתפעל מוקד שירות לקוחות ומאפשר טיפול בנושאים רבים באופן מקוון, מהיר, ידידותי ויעיל. מוקד שירות הלקוחות של גולן טלקום זמין 24/7 ומפעיל כ – 200 טלפנים.

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

 


 

וואלה! מובייל

וואלה מובייל

וואלה! מובייל היא חברת תקשורת חדשה, שההודעה על פתיחתה התקבלה בדצמבר 2014 מאת וואלה! תקשורת. החברה מציעה חבילות סלולר כמפעילה וירטואלית כאשר היא משתמשת בפריסה הרשת של חברת פלאפון. מדובר בחברה צעירה שהיא חלק ממערך תקשורת ותיק בישראל. מעניין לציין, שחברת וואלה! מובייל מציעה גם רכישה של כרטיסי SIM מטעמה בסניפי קופיקס, בחמישה או שישה שקלים (כמחיר כל שאר המוצרים ברשת, אשר כעת נמצאים במגמת עלייה מחמישה לשישה שקלים) במקום ב – 49 ש”ח. כל החבילות של וואלה! מובייל כרוכות בתשלום עבור הפקת כרטיס SIM או דמי מעבר, בסך 29 ש”ח, חד פעמי. החבילות המוצעות על ידי וואלה! מובייל:

 

וואלה! UL 6GB+2GB New Mobile – חבילה המאפשרת 5,000 דקות שיחה ו – 5,000 הודעות סמס, גלישה בנפח של GB 6, ועוד GB 2 גלישה במתנה לשימוש במשך שנה. המחיר לחבילה – 29.90 ש”ח למנוי אחד או 24.90 למנוי בהצטרפות יותר ממנוי אחד ל – 12 חודשים. החל מהחודש ה – 13, התשלום החודשי עולה ל – 99 ש”ח לחודש עבור כל מנוי

 

וואלה! Unlimited 10GB Mobile – חבילה המאפשרת 5,000 דקות שיחה כולל 500 דקות שיחה לחו”ל על פי רשימה של מדינות נבחרות, ו – 5,000 הודעות סמס, וגלישה בנפח של GB המחיר לחבילה – 39.90 ש”ח למנוי אחד או 29.90 למנוי בהצטרפות יותר ממנוי אחד ל – 12 חודשים. החל מהחודש ה – 13, התשלום החודשי עולה ל – 99 ש”ח לחודש עבור כל מנוי

 

וואלה!Unlimited 15GB Mobile – חבילה המאפשרת 5,000 דקות שיחה כולל 500 דקות שיחה לנייחים בחו”ל במדינות נבחרות, ו – 5,000 הודעות סמס, וגלישה בנפח של GB המחיר לחבילה – 59.90 ש”ח למנוי אחד או 29.90 למנוי בהצטרפות יותר ממנוי אחד ל – 12 חודשים. החל מהחודש ה – 13, התשלום החודשי עולה ל – 99 ש”ח לחודש עבור כל מנוי

 

וואלה! mobile – כשר – חבילת סלולר במסלול כשר, הכוללת 5,000 דקות שיחה כולל 500 דקות לשיחה למדינות נבחרות בחו”ל, לפי רשימה. עלות דקת שיחה בשבת – 10 ש”ח. עלות ההצטרפות לתכנית: 29 ש”ח לחודש למנוי בודד, והמחיר יורד באופן הדרגתי על פי כמת המנויים (22 ש”ח למנוי בהצטרפות שני מנויים, 19.6 ש”ח לחודש בהצטרפות שלושה מנויים, 18.5 ש”ח לחודש בהצטרפות ארבעה מנויים, 17.8 ש”ח לחודש בהצטרפות חמישה מנויים). התכנית בתוקף ל – 12 חודשים, החל מהחודש ה – 13, התשלום החודשי לכל מנוי יהיה 99 ש”ח

 


 

012 מובייל

012 מובייל

012 מובייל היא מותג מבית 012 סמייל, לאספקת שירותי תקשורת וחבילות סלולר מבית פרטנר תקשורת. ביחד עם פרטנר, יש לחברת 012 מובייל מעל שלושה מיליון מנויי סלולר.

 

הנה פרטים על חבילות הסלולר המוצעות על ידי חברת 012 מובייל:

 

חבילת סלולר ב – 9.90 ש”ח בחודש – כוללת 60 דקות שיחה ו – 60 הודעות סמס, וגלישה בנפח MB כל דקת שיחה / הודעת סמס, בעלות נוספת של 8.93 אגורות. 24.8 אגורות לדקת שיחה ליעדים נבחרים בחו”ל, ניתן להרחיב את נפח הגלישה בתשלום נוסף. עלות מעבר חד פעמית – 39.90 ש”ח בשירות עצמי, או 59.90 במעבר במוקדי השירות

 

חבילת סלולר ב – 29.90 ש”ח בחודש – כוללת 5,000 דקות שיחה, 5,000 הודעות סמס, וגלישה בנפח של GB 6 לחודש למשך שנה. צירוף מנויים נוספים מהמשפחה תזכה בהנחה של 5 ש”ח לכל קו

 

חבילת סלולר ב – 39.90 ש”ח בחודש – כוללת 5,000 דקות שיחה ו – 500 דקות שיחה למדינות נבחרות בחו”ל, 5,000 הודעות סמס, וגלישה בנפח של GB 10 לחודש + GB 2 במתנה (סה”כ GB 8) למשך שנה. צירוף מנויים נוספים מהמשפחה תזכה בהנחה של 5 ש”ח לכל קו

 

חבילת סלולר ב – 49.90 ש”ח בחודש – כוללת 5,000 דקות שיחה ו – 500 דקות שיחה למדינות נבחרות בחו”ל, 5,000 הודעות סמס, וגלישה בנפח של GB 14 לחודש + GB 2 במתנה (סה”כ GB 16) למשך שנה. צירוף מנויים נוספים מהמשפחה תזכה בהנחה של 5 ש”ח לכל קו

 

חבילות החו”ל של 012 מובייל

לפני טיסה לחו”ל, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של 012 מובייל ולקבל הצעת מחיר משתנה לדקות שיחה נכנסת או יוצאת, שליחת הודעות סמס וקבלתן, וגלישה במדינות שונות ברחבי העולם. מחירי חבילות חו”ל זולים בממוצע ב – 10% ברכישה באתר (ב”שירות עצמי”) ביחס לרכישת חבילות אלה בחנויות ובמוקדי השירות. ניתן גם לרכוש חבילות המאפשרות גלישה אינטרנט בלבד, בנפחים שונים.

 

שירותים נוספים של חברת 012 מובייל

מספר שירותים משלימים מסופקים על ידי החברה על מנת להפוך את השימוש בסלולר לידידותי ונעים יותר. הנה תמציתם:

 

012 FunTone – שירות המאפשר להחליף את צליל החיוג של המתקשרים אליך בשיר לבחירתך. השירות מאפשר בחירת שירים שונים למתקשרים שונים, בחירת שירים מתחלפים, ועוד. עלות השירות: 9.90 ש”ח בחודש

 

012 Cloud – אפשרות לגיבוי נתוני הסמארטפון בענן, בנפח גיבוי של עד GB

 

שירות סינון תכנים – מאפשר גלישה בטוחה על ידי חסימת אתרים זדוניים ואתרים בעלי תוכן לא ראוי לפי רשימה המתעדכנת באופן יום יומי.

 

012 מובייל מספקת שירותי סלולר בישראל החל משנת 2012, ומציעה חבילות סלולר בסגנון “הכל כלול” במחירים משתלמים ובדגש על נוחות השימוש עבור המשתמשים. 012 מובייל מציעה גם רכישת כרטיס SIM ברשת חנויות YELLOW (הנמצאות בתחנות הדלק “פז”) וברשת אביזרי המחשב Ivory. ניתן גם להצטרף לשירותי הסלולר של 012 מובייל אצל משווקים מורשים – כיום שבע חנויות ברחבי הארץ מנס ציונה בדרום ועד כרמיאל בצפון. אתר האינטרנט של 012 מובייל מאפשר מגוון דרכים לקבלת נציג תמיכה באופן מיידי, כולל כמובן מספר טלפון של מוקד התמיכה, וגם צ’ט מקוון מיידי ואפשרות לשליחת סמס למוקד התמיכה. כיום, מציעה חברת 012 מובייל הטבה ייחודית – תוספת לחבילות גלישה במבצע בנפח של GB 2 לחודש, ללא תוספת עלות.

 


 

הוט מובייל

הוט מובייל

הוט מובייל מפעילה רשת סלולר בטכנולוגיית GSM ומדור 3.9 במהירות עד MB 42 לשנייה. החברה פועלת בשיתוף עם חברת פרטנר מאז שנת 2013. הוט מובייל, מקבוצת HOT, מספקת חבילות גלישה בארץ ובחו”ל, מכירה של מכשירי סלולר, ושירותים מתקדמים נוספים. לפניכם, מגוון החבילות של הוט מובייל:

 

חבילה הכוללת עד 5,000 דקות שיחה ו – 5,000 הודעות סמס, גלישה בנפח GB 6 + GB 2 במתנה לשנה. העלות: 35 ש”ח לחודש למשך שנה, ועלות חד פעמית של 30 ש”ח לשליחת כרטיס ה – SIM

 

חבילה הכוללת עד 5,000 דקות שיחה ו – 5,000 הודעות סמס, כולל 500 דקות שיחה ליעדים נבחרים בחו”ל; גלישה בנפח GB 10 + GB 2 במתנה לשנה. העלות: 45 ש”ח לחודש למשך שנה, הטבות ברכישת שלוש חבילות לשלושה מנויים ומעלה. עלות חד פעמית של 30 ש”ח לשליחת כרטיס ה – SIM. אפשרות לשילוש חבילת אינטרנט במחירים מוזלים

 

תכנית “גלישה חופשית” – חבילה הכוללת עד 5,000 דקות שיחה ו – 5,000 הודעות סמס, ועוד 1,000 דקות לשיחות ליעדים נבחרים בחו”ל. גלישה חופשית (בנפח עד GB 100 בחודש). אפשרות לשלב במחיר מופחת גם חבילת אינטרנט לבית לשישה חודשים. התכנית לשלוש שנים. העלות: 65 ש”ח לחודש למשך שלוש שנים. עלות חד פעמית של 30 ש”ח לשליחת כרטיס ה – SIM

 

תכנית “לא דיברת לא שילמת” – דקות שיחה או הודעות סמס בעלות 13 אגורות ליחידה, וחבילת גלישה של MB ללא עלות חודשית קבועה. עלות חד פעמית לשליחת כרטיס ה – SIM של 30 ש”ח

 

תכנית “New + 10” – 100 דקות שיחה, 100 הודעות סמס, MB 100 נפח גלישה חודשי, 10 דקות שיחה ל 31 יעדי נבחרים בחו”ל, בעלות חודשית של 10 ש”ח

 

חבילות Data Only – חבילות הכוללות Sim Data ללא אפשרות לחיוג או מספר טלפון. נפחי הגלישה: 5 / 12 /  17 ג’יגה בייט. עלויות החבילות בהתאמה: 39 / 59 / 79 ש”ח לחודש. עלות חד פעמית של משלוח כרטיס ה – SIM – 30 ש”ח.

 

שיחות לחו”ל עם הוט מובייל

ניתן לרכוש חבילות חו”ל על פי מדינת היעד מהאתר או בנקודות המכירה. החבילות, במחירים של 99 – 199 ש”ח ל 30 ימים, מאפשרות גלישה ברשת ועלויות מופחתות, המשתנות בהתאם ליעד הטיסה, לדקת שיחה או לשליחת הודעות סמס.

 


 

לסיכום – בחירת חבילה סלולארית היא בחירה מרובת אפשרויות

במאמר סקרנו את שבע החברות הגדולות בשוק הישראלי המספקות חבילות סלולאריות למשתמשים. בכל החברות סקרנו חבילות בסגנון “הכל כלול”, המספקות למשתמש כמות רבה של דקות שיחה והודעות סמס, ביחד עם גלישה באינטרנט מעל תשתית החברה בנפחים משתנים. בחברות השונות הוצעו גם חבילות בעלות מאפיינים ייחודיים כמו חבילות חו”ל, חבילות בסגנון “לא דיברת לא שילמת”, חבילות שמתאימות במיוחד לגיימרים עם נפחי גלישה של עד GB 100 בחודש, ועוד. הבחירה בין חבילת סלולר זו לאחרת תתבצע על בסיס מאפייני החבילה, איכות המוצר והשירות המסופקים על ידי החברה, ועלות החבילה. תוכלו לבחור בכל חבילה סלולארית בכל עת, וחוק ניידות המספרים מבטיח מעבר חלק, פשוט ונוח מחבילה לחבילה ומחברת סלולר אחת לאחרת, בדרך כלל בתשלום הסכום הקבוע למשלוח כרטיס SIM בלבד, ללא עלויות נוספות או צורך לטפל בטפסים או להתמודד עם היבטים בירוקרטים שונים. זה הזמן להשוות את תכני ומחירי החבילות השונות שהובאו אל מול חבילת הסלולר שלכם, ולדאוג לקבלת חבילה איכותית ומשתלמת יותר. תתחדשו!

 

בדוק עכשיו אם אתה יכול לחתוך את חשבון הסלולר שלך במאות שקלים בשנה

כבר 97,629 אנשים עשו בדיקה להוזלת חשבון הסלולר

בידקו עכשיו

פרטיותך חשובה לנו

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >