מסחר בשוק ההון – כשכולם כבר שם, אל תישארו מאחור

משבר הקורונה שהביא עימו את המשבר הכלכלי והמצוקה בשוק התעסוקה, יצר בקרב רבים את הצורך במציאת מקור הכנסה חלופי למקום העבודה שאיבדו, או לחלופין מציאת מקור הכנסה נוסף לעבודה הקיימת. על מנת לעבור את התקופה המאתגרת, פונים רבים מהמפוטרים ומהעובדים שהוצאו לחל"ת לחפש דרכים חדשות ליצירת הכנסה.

במיוחד בתקופה זו, בה רבים מחפשים אפשרויות הכנסה חלופיות או נוספות, גובר העניין בשוק ההון ובהזדמנויות הרבות שמציע לסוחרים בו. המידע הרב הנגיש לכל גולש, הנתונים הזמינים בזמן אמת, הדיונים הרבים ברשת ומגוון הטיפים והעצות המגיעים מהשחקנים הוותיקים בתחום, הופכים אותו לאחד התחומים החמים ביותר כיום ולטרנד החדש בקרב אלו המעוניינים להוסיף להכנסתם ממקום העבודה הנוכחי ואף לפנות לדרך עצמאית.

 

שוק ההון – לא מה שחשבתם.

צמד המילים "שוק ההון" יוצר אצל רבים חרדה ונתפס מבחינתם כתחום זר המיועד אך ורק לאקדמאים, כלכלנים ואנשי עסקים. אך לאלו שנגעו בתחום, גם אם מבינים רק את בסיסו, מילים אלו מעוררות ריגוש ונתפסות כענף מרתק, בעל פוטנציאל הכנסה גבוה, הפתוח לכולם.
בעידן הדיגיטל בו כולם רוצים הכל, עכשיו ומהר ישנן דרכים רבות להיכנס לתחום זה, להרחיב ולהעמיק את הידע בו ולהתחיל במהירות את העיסוק והפעילות בו באופן עצמאי, באמצעות קורס מסחר ייעודי הנגיש לכל.

 

אז איך מתחילים?

ישנם קורסים רבים למסחר בשוק ההון, כאשר בעקבות המגבלות חלקם מוצעים כיום באופן מקוון. כמו בכל תחום, גם בתחום זה מומלץ ללמוד מסוחרים מקצועיים החיים את התחום, עוסקים בו תקופה ארוכה ובעלי ניסיון רב בהדרכה ובליווי מתלמדים להצלחה.

מסלול ההדרכה המובנה המיועד לכל מי שמעוניין להיכנס לתחום או להעשיר את הידע ולהמשיך להתפתח בתחום, פותח את הדלת לעולם המסחר בפני כולם. ליווי על ידי סוחר מניות וותיק המשמש גם כמנטור אישי נותן ערך מוסף ויתרון למצטרפים למסלול, זאת בנוסף להצטרפות לקהילת הסוחרים הכי מדוברת בישראל.

 

ומה כולל מסלול ההדרכה למסחר בשוק ההון?

המסלול הייחודי כולל את כל מה שאתם צריכים על מנת להיכנס לתחום ואת כל מה שיסייע לכם להתפתח בו אם אתם כבר בפנים.

מתחילים עם הורדת מדריך חינמי המכיל ידע למתחילים וחומר למתקדמים, ממשיכים לקורס מבוא לפני סטוקס עם נגיעה למתקדמים, נהנים מבונוס של 7 ימים עם המנטור בתוך קהילת הסוחרים ובסיומו ניתן להגיש מועמדות למסלול ה"מומנטום טריידר" – תוכנית הליווי וההכשרה המקיפה בעולם למסחר בפני סטוקס ומניות מיד קאפס.

אז בזמן שרבים בוחרים לשבת על הגדר ולקוות לטוב, אתם מוזמנים להצטרף לאלו שהחליטו לפעול למען עצמם, למען עצמאותם הכלכלית, לחשב מסלול מחדש ולהצטרף לקהילת הסוחרים בשוק ההון. בהצלחה!