המהפכה כבר כאן: משלמים על הריהוט רק אחרי שהוא מגיע!

דנה סמט2 דקות קריאה
רהיטי דורון - איכות במחיר מצוין
שתף:

שמענו לאחרונה על מקרים רבים שבהם ישראלים שילמו אלפי שקלים על ריהוט שמעולם לא הגיע. ניסו להסביר לנו שתשלום מראש הוא בלתי נמנע אבל מסתבר שיש גם מי שמציע דרך אחרת. במקום לשלם ולהתפלל שהריהוט יגיע בשלום, רשת "רהיטי דורון" משנה את הכללים. קודם מקבלים את הריהוט, ורק אחר כך משלמים. ככה מרהטים היום את הבית בראש שקט!

 

מחליפים ריהוט וחוסכים דאגות

בין אם אתם עוברים דירה ובין אם אתם מרעננים שורות ומחליפים כמה פריטים מרכזיים בבית, אתם משקיעים לא מעט זמן ומשאבים בבחירת הריהוט הנכון. חשוב לכם שהוא יהיה איכותי, כמובן שהוא חייב להיות יפה ומרשים, ואולי חשוב מהכול – אתם רוצים לדעת שתקבלו אותו בזמן, במחיר נוח ובלי הפתעות מיותרות.

 

למרבה המזל, יש גם מי שמציע בדיוק את השילוב בין כל אלה. רהיטי דורון, עם וותק של שבעה עשורים ועם תשעה סניפים הפרושים בכל הארץ, היא דוגמה לרשת שהבינה עד כמה חשוב למשפחה למצוא ריהוט איכותי גם עם תקציב מוגדר. חומרי הגלם מצוינים, הסטנדרטים גבוהים מאוד והחברה פועלת לפי תו תקן אירופאי כדי להבטיח עמידות לאורך זמן. העמידות הזו חשובה גם לכיס, שהרי ריהוט חזק מספק פתרון מצוין וחוסך עלויות בהמשך, על תיקונים או רכישת ריהוט חדש.

 

 

View this post on Instagram

 

חדר ילדים ונוער ים 🐳 במחיר היסטרי! 🤩 http://www.doron1949.co.il/product/155

A post shared by רהיטי דורון (@doron1949) on

 

הובלה והרכבה במחיר אחיד

אם הזכרנו את המחיר, אי אפשר שלא להתייחס גם לעלויות הנלוות כמו הובלה והרכבה. במקרים רבים, בין אם אתם בוחרים ארונות קיר, חדרי ילדים או ריהוט ליחידת הורים, שני הסעיפים האלה מקפיצים את המחיר משמעותית. מצד שני, ברשת רהיטי דורון קובעים מחיר אחיד שלא ישתנה גם אם תרכשו חמישה מוצרים. כך תוכלו לרהט חדר שלם וגם את הסלון, והמחיר יישאר 200 שקלים.

 

משלמים רק אחרי שמקבלים

סוגיית המחיר מעלה גם את השאלה המתבקשת בנוגע למועד התשלום. אנשים רבים חוששים לשלם מבעוד מועד את המחיר הנקוב, וגם מקדמה גדולה נתפסת לעתים כמאיימת. יש סיבה טובה לחשש הזה אבל יש גם פתרון. רשת רהיטי דורון, למשל, החליטה שהיא לא גובה תשלום מראש – אלא רק לאחר קבלת הריהוט. במילים אחרות, אתם יכולים להיות הרבה יותר רגועים אחרי ההזמנה, לחכות לריהוט ולשלם עליו כשיעמוד במקום אחרי הובלה והרכבה.

 

 

מרהטים את הבית בלי לרוקן את הכיס

פריטי ריהוט יכולים להיות עסק יקר, ובאופן טבעי ככל שמלאכת הריהוט מורכבת יותר – גם המחיר יעלה. מצד שני, עלויות נלוות הן חלק ממכלול השיקולים, והן ללא ספק חלק מהתקציב. אלא שקביעת מחיר אחיד וקבוע להובלה ולהרכבה היא מהלך שמשנה את הכללים לחלוטין. הסיבה הפשוטה היא שאתם כבר לא צריכים להוסיף לכל פריט ריהוט את עלות ההובלה ולמצוא את עצמכם מתפשרים. מחיר ההובלה וההרכבה קבוע וידוע מראש, וכך קל יותר להישאר בתוך מסגרת התקציב ולדעת בדיוק איך ייראה החשבון הסופי.

 

צרפו גם את החברים שלכם

מחיר קבוע להובלה ולהתקנה פותח את ההזדמנות לבצע רכישה משותפת – ולגייס גם את השכנים. ההצעה של רהיטי דורון למעשה מאפשרת לכם לשלם מחיר אחיד לכל הזמנה, גדולה או קטנה. אם גם השכנים שלכם יבצעו הזמנה (בכל גודל שהוא), תשלמו עדיין 200 שקלים. יחד. זו עוד דרך נהדרת לחסוך גם בעלויות ההובלה וההתקנה, ולשלם סכום נמוך משמעותית. פתאום רכישת ריהוט כבר לא משימה יקרה השמורה לעשירים בלבד. היא נגישה לכולם במחיר משתלם מאוד!