מתחם העסקים החדש ברחובות מכפיל את התשואה עבור המשקיעים

דנה סמט2 דקות קריאה
פארק המדע החדש של רחובות
שתף:

השנים האחרונות עשו לרחובות רק טוב, ועם החיבור לצירי תנועה מרכזיים ולתחנת הרכבת – גם העסקים בישראל גילו את היתרונות האדירים שיש לעיר להציע, ובפרט למתחם ההייטק בפארק המדע. עכשיו יש הזדמנות גם לעסקים רבים אחרים להיכנס לאחד המתחמים היוקרתיים והמבוקשים, עם המתחם החדש של חברת בריטניה ישראל. למתחם הזה לא חסרים יתרונות, ובזכותם צפויים המשקיעים ליהנות מתשואה גבוהה הרבה יותר!

 

משרדים, מסחר ומתחם בילוי

מתחם פארק המדע החדש של רחובות מציע שפע של יתרונות לעסקים שצפויים לפעול בשטחו. לפני הכל, חברת בריטניה ישראל משווקת משרדים המתאימים לעסקים קטנים וגדולים כאחד, החל מ-45 מ"ר. המשרדים המעוצבים והמרווחים מספקים פתרון נהדר לא רק לעסקים, כמובן, אלא גם למשקיעים שמבינים את הפוטנציאל האדיר הטמון במבנה, עם אפשרות לתשואה של עד 10% מדי שנה!

 

מה שתורם עוד לאטרקטיביות הפרויקט הוא התכנון של קומת מסחר המשלבת בין חנויות, בתי קפה ומסעדות. השילוב המדויק הזה בין משרדים עם כל השירותים הדרושים למסעדות ומסחר, הוא שהופך את פארק המדע החדש לפנינת נדל"ן של ממש, כזו שהעסקים רואים בה יעד מבוקש – והמשקיעים רוצים להיות חלק ממנה.

 

 

מיקום מנצח: בקרבת הרכבת

כבר היום נמצאים במתחם פארק המדע הוותיק כמה מהארגונים הגדולים במשק הישראלי, והוא נמצא גם בקרבת מכון ויצמן וכמובן – הרכבת. בנוסף, המתחם החדש מאפשר גישה נוחה מאד לכבישים ראשיים, בהם כביש 4 ו-431, וכן 42 ו-411. המשמעות ברורה: ההגעה אל המתחם והיציאה ממנו הופכות לפשוטות הרבה יותר, וזמן הנסיעה מתקצר באופן דרמטי. זוהי גם נקודה חשובה עבור בעלי העסקים, העובדים והלקוחות הפוטנציאליים, אשר מבחינתם מיקום אטרקטיבי הוא תנאי בסיסי והכרחי.

 

מתחם פארק המדע החדש: 573 דונם

הפרויקט היוקרתי החדש של חברת בריטניה ישראל עומד לחולל שינוי של ממש בפארק המדע כפי שאנחנו מכירים אותו היום. עם שטח עצום של 573 דונמים הוא צפוי לספק מענה מושלם לכל צרכי העסק, הן בכל הקשור למשרד עצמו (לרבות מבואת כניסה מרשימה וחדרי ישיבות גדולים) והן בכל הקשור למיקום המצוין ולמעטפת השירותים סביב המבנה. מרכז הספורט העירוני נמצא בסמוך, ועוד שורה ארוכה של עסקים קטנים וגדולים ממוקמים בקרבת מקום. עבור המשקיעים והיזמים זוהי ללא ספק הזדמנות מצוינת.

 

 

תכנון מדוקדק ברמה הגבוהה ביותר

לקראת הרגע הזה, שבו יעמוד המתחם על הרגליים וימלא את צרכיהם של העסקים הפועלים במקום, עמלו בחברת בריטניה ישראל במשך שנים. למעשה, למעלה מ-10 שנים נדרשו כדי להבטיח תכנון ברמה הגבוהה ביותר, סטנדרטים בלתי רגילים ומגוון עצום של שירותים ואטרקציות המיועדים לכלל בעלי העסקים. גם הבחירה ברחובות, מהערים הגדולות והחשובות בישראל, עם מאות אלפי תושבים שמשתוקקים לגלות את מתחם המסחר החדש שצפוי להיפתח, היא לא בחירה מקרית.

 

היום יכולים המשקיעים לרכוש משרדים קטנים וגדולים כאחד במחירים משתלמים, עם כ-135 אלף שקלים בלבד כהון התחלתי למשרד של 45 מ"ר. עם פתרונות מימון נוחים ועם דמי השכירות המקובלים באזור, עבור המשקיע מדובר בהשקעה שיכולה להניב תשואה נאה ויציבה לאורך זמן. במקום להסתפק בשיעורים נמוכים (של כ-4% לרוב) אפשר להכפיל את התשואה בעידן שבו דווקא המשרדים הקטנים הם המבוקשים ביותר. זוהי האלטרנטיבה האידאלית לעסקים ומשום כך, היא גם ההשקעה הטובה והנכונה ביותר.

 

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות