אחרי שנים של המתנה: רובע העסקים של רעננה יוצא לדרך!

דנה סמט2 דקות קריאה
הכירו: מתחם העסקים של רעננה
שתף:

תכניות של שנים והמון דיונים הובילו לרגע הזה, ועכשיו הוא קרוב מתמיד – אזור התעסוקה החדש של רעננה נמצא בימים אלה בהליכי אישור סופיים. המיזם החשוב במערב העיר עוד רגע יוצא לדרך, והוא מספק הזדמנות אדירה למשקיעים שמחפשים נדל"ן רווחי באחוזי תשואה של 10 עד 12 אחוזים בשנה, עם השקעת הון עצמי של כ-319,00 שקלים בלבד!

 

מתחם העסקים והמגורים של רעננה

מבט חטוף על התכניות הטריות מגלה שהמתחם החדש צפוי לספק שפע של פתרונות למגורים ולעסקים, מה שיהפוך אותו לציר מרכזי ומשמעותי ברעננה – ובשרון בכלל. המתחם החדש צפוי להציע את כל השירותים הדרושים, והוא למעשה יאפשר לאנשים רבים לנהל את חייהם במקום אחד. מצד אחד מתחם עסקים יוקרתי, מרהיב ומאוד נדרש ברעננה, מצד שני מתחם מגורים מפואר עם דירות חדשות ומרווחות בבנייני בוטיק בגובה בינוני. מצד אחד בתי קפה וחנויות, מצד שני פארק רחב ידיים לרווחת הילדים. תכנון המשלב בין מגורים לעסקים ומסחר הוא הפתרון הנכון לחיים אורבניים נוחים ונטולי יוממות (הנסיעה בין הבית לעבודה וחזרה) כבערים המרכזיות בעולם. תכנון שננטש ע"י מערכות התכנון בישראל לאורך השנים וציווה על חיי האזרחים לשרוף זמן ומשאבים בכל הקשור לענייני נסיעה ותחבורה. ברור שמתחמי תכנון חדשים, המאמצים דוקטרינה מוצלחת זו ייהנו מביקוש גבוה לכל סוגי הנדל"ן שיציעו (מגורים, תעסוקה משרדים ומלונאות) בטח כאשר מדובר באחת הערים היוקרתיות בישראל!

 

תחם העסקים של רעננה

 

היתרון הגדול ביותר: מיקום מנצח

מתחם המגורים והעסקים, זה שמצליח לסקרן את המשקיעים בכלל ואת מי שמחפש הזדמנויות השקעה בנדל"ן המסחרי בפרט, נהנה משפע של יתרונות. מעל לכל אפשר למנות את המיקום המושלם, בין פארק רעננה לכביש 531, ובסמוך לתחנת הרכבת רעננה מערב. החיבור לצירי התנועה המרכזיים ולתחבורה הציבורית הנוחה הוא קריטי, והוא זה שיאפשר לתושבים ולבעלי העסקים להגיע בקלות רבה לכל יעד מרכזי ולערים הגדולות הסמוכות. גם הגישה לצירים מרכזיים אחרים כדוגמת כביש 4 או כביש 6 תורמת לאטרקטיביות של הפרויקט.

 

נדל"ן מסחרי אידאלי להשקעה

הקונספט של מגורים, תעסוקה ומסחר הוא ללא ספק ייחודי ובוודאי שהוא נדרש. מתחם מערב רעננה צפוי להציע כ-3,000 יחידות דיור, כ-20% מהן קטנות ומותאמות לצעירים ולרווקים. השדרה המרכזית תחבר את מרחב המגורים המרהיב למתחם העסקים שיכלול כ-150,000 מ"ר, ועם הביקוש הרב למשרדים ומסחר ברעננה – זוהי בדיוק ההזדמנות שהמשקיעים חיכו לה. מחירי השכירות במתחם העסקים כולו צפויים להיות גבוהים במיוחד בשל המיקום האטרקטיבי, הייחודיות של המיזם והסמיכות לשכונות המגורים ברעננה והרצליה הסמוכה, והמשקיעים יכולים לצפות לתשואה נאה בתוך זמן קצר יחסית.

 

הדמיה - תחם העסקים של רעננה

 

זה הזמן להשקיע – לפני שהמחירים עולים

את המתחם יזמה וקידמה עיריית רעננה.  בשלב זה, טרם כניסת התכנית לתוקף וטרם תחילת הבניה במתחם מחירי הזכויות (למגורים מסחר ותעסוקה) עדיין נמוכים יחסית, ומשום כך הם אטרקטיביים במיוחד. משקיעים המחפשים נדל"ן להשקעה בתקציב קטן, במיקום מושלם ובמצב סטטוטורי מאוד סולידי ימצאו זכויות למשרדים במחיר של 319,000 שקלים בלבד על נכס שערכו צפוי לעלות באופן ניכר בד בבד עם כניסת התכנית המאושרת לתוקף. המשמעות ברורה: משקיעים שיצטרפו להשקעה כבר עכשיו יוכלו ליהנות מתשואה שנתית של 10%, ואף למעלה מכך עוד בטרם תחל הבניה!

 

מתחם העסקים והמגורים של רעננה – מבט קדימה

חשוב לזכור שלצד שכונת המגורים שצפויה להיבנות במסגרת הפרויקט, גם באזורים הסמוכים צפויות להיבנות כ-25,000 דירות חדשות. במלים אחרות, כ-100 אלף תושבים חדשים יגיעו אל העיר ויזדקקו לשירותיה, מה שיעלה גם את הביקוש למשרדים במתחם החדש. עם פעילותם של בתי קפה ומסעדות, מתחמי בילוי ופנאי, וגם גופים פיננסיים שונים, הפרויקט כולו מושך תשומת לב רבה מצד חברות וגופים גדולים ומבוססים.

 

אז דווקא עכשיו, רגע לפני שהפרויקט יוצא לדרך והמחירים יגיעו לערכם הריאלי, זה בדיוק הזמן להשקיע וליהנות מתשואה יציבה שאין שנייה לה בישראל.