אפליקציות לתקופת החגים

איתן נוימן5 דקות קריאה
שתף:

"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר" כתבה לאה נאור. כאשר אנחנו מסיימים שנה אחת ושנה אחרת מתחילה יש לנו הזדמנות מצוינת להתחיל הרגל חדש – ללמוד שפה חדשה, לצייר, להתחיל לשמור על כושר או לחזק את הידע הכללי שלנו בסוגי טריוויה שונים. במאמר זה אספנו עבורכם מקבץ של אפליקציות לחגים שיכולות לעזור להעביר את הזמן כשאתם במושב האחורי בדרך לארוחה משפחתית או נהנים מכמה ימים של חופש.

 

לומדים שפות חדשות

שתי חנויות האפליקציות של גוגל ואפל מלאות במגוון רחב של אפליקציות ללימוד שפה. חלקן עושות זאת באמצעות משחקים, אחרות באמצעות הקשבה לשיחה ומבחנים קצרצרים. בתחום הזה נוכל לציין את Memrise שמלמדת את השפה האנגלית ללא עלות עם קטעי וידיאו ואודיו. תמצאו גם את Duolingo  המאפשרת לבחור שפה ממגוון רחב של אפשרויות וללמוד אותה מרמת הבסיס עד לרמות מתקדמות יותר. למדתם אנגלית ואתם רוצים לתרגל? עם Speaking Pal  יהיה לכם פרטנר וירטואלי לשיחה קולחת.

 

 

מתחילים לשמור על כושר

השנה הזו אתם מחזקים את הדיאטה עם פעילות ספורטיבית קבועה. התאימו את הפעילות שלכם לתחביבים האישיים כמו ריצה, הליכה או יוגה ותנו לטלפון הנייד לעזור לכם. בין האפליקציות המומלצות בתחום תוכלו למצוא את תוכנות האימון והאירובי של Runtastic, Google Fit שמאפשרת לכם לגלות לא רק כמה צעדים אלא מה המרחק הכולל שצעדתם. יש גרסה מעט יותר בסיסית לכל האפשרויות האלה באפליקציית RunKeeper שכוללת גם מאפיין מעניין – הזנקה ברגע שאתם רוצים להתחיל לרוץ. אם אתם מתחברים דווקא ליוגה אפליקציית Daily yoga  תאפשר לכם לתרגל את האסאנה (התנוחה) היומית.

 

לומדים לצייר עם מגוון אפליקציות

תמיד חשבתם שאין לכם כישרון ציור? הטלפון הנייד שלכם יכול להיות המורה הטוב ביותר לאומנות. יש אפליקציות שמלמדות אתכם לצייר איורים בסגנון אנימה יפני כמו How to draw anime manga ואפילו נכנסות לסודות ציור העיניים ב- How to draw anime eyes. מי שרוצה ללמוד לצייר בסגנון יותר קלאסי יכול להוריד את האפליקציה Face drawing step by step שמלמדת את סודות היחסים בין חלקי הפנים השונים על מנת ליצור פרופורציה מושלמת. למי שמעוניין לאייר בעלי חיים יש את האפליקציה  .How to Draw Animals כל האפליקציות הללו מותאמות גם לבני נוער וחלקן מציעות גם דפי צביעה לילדים שיכולים להעסיק את הקטנטנים שלכם בזמן שאתם לומדים לצייר.

 

 

 

חולמים ללמוד לנגן? אף פעם לא מאוחר

חגים יכולים להעניק לנו את ההשראה ללמוד לנגן. יש מגוון אפליקציות ללימוד של גיטרה, אורגן ופסנתר ואפילו חלילית. אפליקצית Yousician מציעה שיעורים מקוונים בהם האפליקציה "שומעת" אתכם ומסייעת לנגן טוב יותר על גיטרה (כולל בס) ופסנתר. אפליקציה נוספת בשם Justin Guitar  תלווה אתכם בשלבים הראשונים של נגינת הגיטרה ואפליקציית Flute Lessons תלמד אתכם לנגן חלילית מהבסיס.

מחפשים אפליקציה שעדיין לא קיימת? תוכלו לבנות אותה בעצמכם לאחר קורס פיתוח אפליקציות קצר שיספק לכם את כל הכלים לתכנון של אפליקציות חכמות.

 

 

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות