עשרות אלפי ישראלים כבר הפכו את הגג שלהם לנכס מניב – ומה איתכם?

מערכת5 דקות קריאה
שתף:

חשבונות החשמל בישראל הם בסכומים מרקיעי שחקים, והמחירים רק ממשיכים לטפס כלפי מעלה. עם חברה אחת ללא תחרות בשוק ייצור החשמל – לנו הלקוחות אין הרבה מה לעשות ביחס לחשבונות החשמל הגבוהים. חשבון החשמל הממוצע בישראל של משפחה בת חמש נפשות עולה על 1,300 ₪ לחודשיים, ובחודשי הקיץ החמים אנחנו משלמים אפילו יותר.

ההוצאה השנתית למשפחה על חשמל, אם כן, עשויה להגיע ליותר מ – 10,000 ₪ בשנה – ויש דרך לחסוך את זה. התקנת מערכת סולארית על הגג תאפשר לכם לייצר חשמל מהשמש – יותר אקולוגי, יותר ידידותי לסביבה, והרבה יותר משתלם כלכלית. עם הוצאה שמחזירה את עצמה בדרך כלל בתוך 7-9 שנים, אתם מבטיחים לעצמכם תשואה של עשרות אחוזים, או במילים אחרות, רווח נקי של עשרות אלפי שקלים בכל שנה, ללא תחזוקה, ללא מאמץ וללא שוכרים מעיקים. כך תהפכו את הגג שלכם לנכס שיניב תשואה גבוהה יותר מזו של עולם הנדל"ן – בתוך חודשים ספורים.

 

מערכות סולאריות – על כל גג, בכל תנאי

בחישוב כללי, עם הטכנולוגיה הקיימת כיום (והמשתכללת כל העת), נדרשים שלושה פאנלים סולאריים בשטח של שישה מ"ר, על מנת לייצר קילו וואט לשעה של חשמל. גגות הפונים דרומה הם הגגות האופטימאליים להתקנת פאנלים סולאריים שיפיקו חשמל בכמויות גדולות – אולם גם גגות שפונים צפונה או גגות שטוחים, מאפשרים התקנת מערכת סולארית רווחית וחכמה.

את החשמל שהמערכת הסולארית שלכם תייצר אתם תצרכו בעצמכם – ואת השאר תמכרו בחזרה לחברת החשמל, על פי חוזה שתחתמו מראש. המערכות מגיעות היום עם 25 שנות אחריות, ללא תחזוקה כמעט בכלל (פרט לשטיפת הפאנלים כשהם מתכסים אבק), ועם אפליקציה חכמה שמנטרת את המערכת שלכם מסביב לשעון.

מתקינים מקצועיים של מערכות סולאריות יודעים היום להתאים את התקנת הפאנלים לתוואי הגג ולהעריך כבר במפגש ראשוני (ללא תשלום, כמובן), מה תהיה ההתקנה האופטימאלית על הגג שלכם. תוכלו לקבוע פגישה כזו כבר היום ולשמוע על החיסכון בחשמל – התחילו במילוי השאלון הקצר הזה:

 

זה רווחי, יותר מלהשקיע בנדל"ן

הישראלים אובים להשקיע בנדל"ן. קבוצות רכישה, דירות ביעדים רחוקים או השקעות ספקולטיביות – חשוב לדעת, כי במקרה האופטימאלי, השקעה בנדל"ן מגיעה ל – 8%-10% תשואה, ולא יותר. במקרים רבים, השקעה בנדל"I יכולה לגרור להפסדים כבדים, ובכל מקרה, כספי ההשקעה מאבדים את נזילותם למשך שנים ארוכות. באופן מפתיע, השקעה במערכת פאנלים סולאריים היא רווחית יותר מהשקעה בנדל"I – עם תשואה של עד 15% לשנה, ללא תחזוקה, ללא איסוף דמי שכירות וללא תיקונים נדרשים בנכס או הפסדים פוטנציאליים. הדרך שלכם להגיע למימוש של השקעה כזו הוא פשוט וקל, והוא מתחיל ממש כאן. מלאו את שאלון ההתאמה הקצר, ובדקו כמה תוכלו אתם להרוויח מהתקנת מערכת סולארית על הגג שלכם:

 

 

אפשרויות מימון אטרקטיביות במיוחד

הבנקים יודעים שהשקעה במערכת סולארית היא השקעה רווחית, ובניגוד למימון השקעות בנדל"ן (באמצעות הלוואת משכנתא), ההלוואות למימון התקנת מערכת סולארית אינן דורשים תהליך אישור ארוך, מסמכים ואינספור ביקורים אצל הפקידים בבנק. מתקיני מערכות סולאריות מקצועיים יוכלו לפרוס בפניכם את אפשרויות המימון להתקנת המערכת. מערכת חכמה תחזיר את ההשקעה בה בתוך כשבע שנים, מה שאומר שהחל מהשנה השמינית, תוכלו לייצר חשמל ולהשתמש בו ללא תשלום עבור חשבון החשמל, ולהרוויח בגדול.

 

התחרות גוברת – ואתם מרוויחים בגדול

ההשקעה במערכת סולארית היא כיום פטורה ממס (מע"מ, מס הכנסה, ארנונה, היטלי השבחה, וכולי), ואם תבנו מערכת שמייצרת יותר חשמל ממה שאתם צורכים – תוכלו להעביר את הזכות לשימוש בעודפים לכל בית אחר לבקשתכם, או למכור לחשרת החשמל את העודפים במחירים שנעים בין 24 ל – 27 אגורות לקילו וואט. כך, אתם מייצרים קיצוץ של אלפי שקלים בהוצאות הקבועות החודשיות – ללא עלויות נוספות, ללא תחזוקה מורכבת וללא אפיקי מימון לעשרות שנים.

חברות מקצועיות רבות מציעות התקנת מערכות סולאריות מתקדמות מעל גגות פרטיים. חשוב שתבחרו את החברה שתציע לכם את ההצעה המשתלמת במיוחד, בהתקנה מקצועית ועם אחריות ארוכה. הדרך שלכם להשקעה משתלמת בפאנלים סולאריים לייצור חשמל מתחילה כאן: מלאו את שאלון ההתאמה הקצר, וצוות מקצועי יחזור אליכם לתיאום פגישה ללא התחייבות, במהלכה תוכלו לדעת איזו מערכת תוכלו להתקין על הגג וכמה זה ישתלם לכם. בואו נתחיל: