עוד חמש דרכים פשוטות לייצר הכנסה נוספת מהבית

עינת שמואלוביץ2 דקות קריאה
עוד דרכים לייצר הכנסה
שתף:

הזכרנו כאן בעבר דרכים שונות לייצר הכנסה נוספת, ונדמה שעם הזמן יש יותר ויותר אפשרויות והמון רעיונות יצירתיים. אז הנה עוד כמה שירותים שתוכלו להציע בזמנכם הפנוי, גם אם אתם עובדים היום כשכירים, מנהלים עסק קטן או בכלל נמצאים בחל"ת.

 

1 – סיוע לעסקים קטנים

אם אתם אנשים מאורגנים ומסודרים, שיודעים לשלוט בלוחות הזמנים ולתקתק משימות, תופתעו לדעת שבעלי עסקים ועצמאיים זקוקים לשירותים שלכם. ולא, אתם לא צריכים לצאת בשביל זה מהבית. למעשה, תוכלו לסייע לעצמאיים בניהול היומן שלהם, בתיאום פגישות, בהגשת הצעות מחיר או בהפקת חשבוניות. עם לקוח או שניים תייצרו הכנסה קטנה ויפה מהצד באופן קבוע, ואם יש לכם יותר זמן פנוי – תמיד תוכלו להגיע ללקוחות נוספים.

 

 

2 – סידור ארונות ובתים

בהמשך לסעיף הקודם, גם אנשים פרטיים מחפשים לא פעם את האדם שיגאל אותם מייסוריהם, או ליתר דיוק – מהבלגן ששורר אצלם בבית. הם רוצים לפנות את הארון או לרוקן חדר שלם, אבל אין להם את האנרגיות להתחיל או את הסבלנות להתמיד. הם גם ישמחו לשלם לאדם הרבה יותר מאורגן (וסבלני) שיציל אותם מהמטלה המעיקה, ויהפוך את הבית או את החדר למרחב יותר מסודר ובעיקר הרבה יותר נעים.

 

לייצר הכנסה מסידר ארונות
טובים בסידור ארונות? הזדמנות לייצר הכנסה

 

3 – מכירת תמונות

בעידן הסמראטפונים כולנו צלמים הרבה יותר טובים, ואם ניחנתם ביכולת ללכוד רגעים מוצלחים במיוחד או למצוא את הזווית המיוחדת והשונה, התמונות שלכם יכולות לייצר לכם הכנסה לא רעה בכלל. את התמונות שלכם תוכלו למכור דרך אתרי תמונות, ועל אף שתקבלו סכום סמלי על כל מכירה, לאורך זמן תוכלו להגיע לסכומים מכובדים למדי. בתלות במספר התמונות שתעלו ובאיכותן, כמובן.

 

 

4 – השכרת חדר פנוי

אם יש לכם חדר פנוי בבית, הוא יכול לשמש עבורכם כמקור הכנסה לא רע בכלל, וזו בהחלט ההגדרה הפשוטה והקלאסית לייצור הכנסה מהבית. את החדר הנוסף תוכלו להשכיר דרך Airbnb. תצטרכו להפגין כישורי אירוח בסיסיים ולדאוג לחדר מרווח ונעים, רצוי גם במיקום יחסית נוח. אם יש לכם את כל מה שצריך – אתם מוכנים לצאת לדרך.

 

הכנסה דרך AIRBNB
נצלו את החדר הפנוי בבית – וייצרו ממנו עוד הכנסה

 

5 – לייצר הכנסה מהבית בקורס מקוון

אם יש לכם ידע, ניסיון או מומחיות מסוימת, יש בוודאי אנשים שזקוקים לכלים שתוכלו להעניק להם. עכשיו תוכלו למכור קורסים מקוונים או סדנאות דיגיטליות, ויש גם פלטפורמות שונות שיכולות לעזור לכם לקדם את הקורסים שלכם. לפני הכול כדאי לארגן את הידע שלך באופן מסודר ולבנות קורס בהתאם, בין אם תלמדו גיטרה, עיצוב בתוכנת פוטושופ או פילאטיס.

 

קבלו טיפים על חיסכון השקעות וכלכלה מעשית
https://www.reali.co.il/wp-content/themes/realitheme

כתבות מומלצות