כולנו משתמשים בחשבון עו”ש על בסיס יומי – אבל האם אתה יודע שחשבון העו”ש שלך הוא החשבון היעיל ביותר עבורך? תחרות אינטנסיבית בין הבנקים מציבה את הלקוח בעמדת מיקוח חזקה. הנה כמה מן הנקודות ששווה לבדוק בחשבון הבנק שלך – מפני שיש בנקים שיציעו לך הצעות טובות עבור פתיחת חשבון בנק – שיהיו זולות – ומתאימות לך יותר!

 

עד כמה הבנק שלך מאחוריך?

מה אתה צריך? הלוואה של עד 50,000 ש”ח בתנאים מיוחדים? פטור מעמלות למשך עד שלוש שנים מיום פתיחת חשבון בנק והחזר הוצאות?

 

מרבית הבנקים ישמחו להציע לא רק הטבות למצטרפים חדשים לבנק, אלא גם תנאים נוחים ללקוחות קיימים, המאפשרים – הלוואות גמישות המאושרות מייד (ובחלק מן המקרים אפילו באופן דיגיטלי); שירותי מומחים בתחום הפיננסים וייעוץ השקעות; עמלות מופחתות – ועוד. ולא רק זאת, אלא שבבנקים האופטימאליים, תקבלו שירות אישי מבנקאי צמוד – בנקאי שיכיר את נתוני החשבון וההיסטוריה שלכם, ויהווה כתובת אליה תמיד תוכלו לפנות בבקשות.

 

יש לך משכורת קבועה?

מעוניין לפתוח חשבון בנק ולקבל החזר הוצאות?

בדוק עכשיו איך לפתוח חשבון בנק ולקבל החזר הוצאות. ללא שום התחייבות

כבר 27,302 אנשים עשו בדיקה לפתיחת חשבון בנק וקבלת החזר הוצאות

פרטיותך חשובה לנו

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, אשר בכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך קבלת פניות ו/או הצעות מצד שלישי

 

עד כמה הבנק שלך היברידי?

הבנקים של המאה ה – 21 מעניקים שירותים מסביב לשעון – אין דבר כזה שאתה מעוניין למשוך כסף, להזמין צ’ק בנקאי, להפקיד צ’ק או למשוך פיקדון – ואין לך עם מי לדבר. בנקאות היברידית היא מתן שירותים בפלטפורמות שונות – כמו באופן ישיר בסניף (הפתוח עד 12 שעות ביממה), באתר אינטרנט, באפליקציה, ובטלפון. שירותי האונליין של כמה מהבנקים מייתרים את הצורך לכתת רגליים עד לסיף הבנק שלכם – פשוט מרימים טלפון, או מבצעים פעולות בקליק!

 

עד כמה הבנק שלך חזק?

בנקאות חזקה היא בנקאות שיש לה גב. בנק שיהיה אופטימאלי עבורך יידע להתאים את עצמו לצרכיך, ויהיה מקצועי מספיק על מנת להציע לך חבילת שירותים שתתאים לצרכים שלך, לשימוש שלך בחשבון העו”ש, וליכולות שלך. בנק אשר יש לו את הידע והיכולת להתאים את עצמו ללקוחותיו, מספק סביבה אמינה, יעילה, ונוחה יותר לניהול הפיננסי שלכם, ומספק שפע של כלים, שירותים, וייעוץ מקצועי, שיסייעו לכם להתמודד בהצלחה עם כל אתגר או הזדמנות בדרך.

 

קבוצת לקוחות המהווה כוח רכישה

הבנקים מספקים שירותים שהופכים את לקוחותיהם לקבוצות רכישה רבות עוצמה. כך, לקוחות הבנקים מוזמנים ליהנות מהטבות ייחודיות, מחירים נמוכים ללקוחות הבנק, ועוד מבצעים המסופקים אך ורק ללקוחות הבנקים. ניתן להתרשם מהמבצעים, ההטבות, גובה ההנחה וכמות השירותים הנכללים במועדון הלקוחות של הבנק שאתם שוקלים לעבור אליו.

 

בנוסף, חלק מהבנקים מציע אפילו מגוון של פעילויות (למבוגרים וגם לילדים) בסניפים השונים – כמו הרצאות העשרה, שיחות עם מומחים, וכדומה. זה אולי לא יהיה מה שיטה את הכף  – אבל זו בהחלט תוספת נחמדה, כשאתם כבר מוצאים את הבנק שמציע לכם חבילה משתלמת ויעילה.

 

פתיחת חשבון בנק – אז, מה עושים עכשיו?

חשוב שתדע כל רגע שבו אתה לא פועל – הוא רגע שבו אתה מפסיד כסף. זה הזמן לברר מה אתה באמת צריך מהבנק שלך, וכמה אתה באמת משלם על השירותים שאתה מקבל. בירור קל יעלה את הבנקים הטובים ביותר לעבוד איתם – והמעבר כיום הוא שקוף, בניהול הבנק שאליו תעבור. זה הזמן לקבל יותר מהבנק שלכם ולשלם פחות עמלות – בתהליך קצר ונוח שיש לו רק יתרונות. תתחדש!

 

יש לך משכורת קבועה?

מעוניין לפתוח חשבון בנק ולקבל החזר הוצאות?

בדוק עכשיו איך לפתוח חשבון בנק ולקבל החזר הוצאות. ללא שום התחייבות

כבר 27,302 אנשים עשו בדיקה לפתיחת חשבון בנק וקבלת החזר הוצאות

פרטיותך חשובה לנו

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, אשר בכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך קבלת פניות ו/או הצעות מצד שלישי

 

 

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >