חברות הייטק גדולות במשק הישראלי מאפשרות לעובדיהן יתרונות והטבות רבים. בין ההטבות – ההשתייכות למועדון הייטק זון, המאפשר כרטיס אשראי בתנאים מועדפים, וגם הנחות, מבצעים, והצעות ייחודיות לחברי המועדון. מעל 200,000 עובדי הייטק ביותר מ – 580 חברות הייטק בישראל – מוערך כי אלו הן 90% מחברות ההייטק הבינוניות והגדולות בארץ – הם חברי מועדון אקסקלוסיבי זה. הכל על מועדון הייטק זון – במאמר שלפניכם.

 

הייטק זון מציע מגוון הטבות

הייטק זון – מועדון סגור לעובדים בחברות הייטק שהצטרפו בלבד. המועדון מאפשר עשרות אלפי הנחות ומבצעים ייחודיים, המתאפשרים לו בשל כוח הקנייה הלא מבוטל – מעל 200,000 עובדי הייטק

 

הייטק זון – מי הם החברים בו?

ההצטרפות למועדון הייטק זון היא אפשרית רק לעובדים בארגונים אשר נמצאים בהסדר עם המועדון, כלומר, לארגונים שביצעו הרשמה ומאפשרים לעובדיהם להפוך חברים במועדון. לאחר ההרשמה, ניתן לצרף גם בן או בת זוג (בעל, אישה, או מי שהוא שותף בחשבון הבנק של עובד ההייטק), וכל ההנחות זמינות באמצעות סיסמת משתמש (כמו גם כתובת מייל מטעם מקום העבודה שהוא חבר במועדון) דרך אתר האינטרנט של המועדון לעובד ולמשפחתו הקרובה (את אתר הייטק זון תמצאו בקישור הזה). אגב, המועדון מאפשר הקמה של פורטל ממותג מטעמו, כלומר – כל חברת הייטק שאפשרה לעובדים שלה חברות במועדון יכולה להקים פורטל ממותג על שמה, ובו כל ההצעות, ההנחות והמבצעים של המועדון, בנוסף לתכנים שיעלו מטעם הארגון עצמו. בפורטל הפנימי של הארגון מטעם הייטק זון, ניתן לשמור תאריכי ימי הולדת ולשלוח ברכות אישיות לעובדים; ניתן לגבות חיובים באשראי ישירות לארגון על רכישות; ניתן ליצור אירועים פנימיים ולבצע הרשמה מקוונת אליהם; וניתן להוסיף דפי תוכן, מאמרים, תמונות, ועוד אל הפורטל. דו”חות מפורטים מופקים למנהלי הפורטל, בעניין רכישות ופעולות העובדים.

 

הייטק זון מציע גם אירועים סגורים

מועדון הייטק זון מאפשר לא רק הנחות ומבצעים המוצעים לחבריו בלבד, אלא גם אירועים, מסיבות, ערבי העשרה ופעילויות סגורות מטעם הארגון ומטעם המועדון, שהרשמה אליהם מתאפשרת לחברי המועדון בלבד

 

אילו הטבות ניתנות לחברי הייטק זון?

מועדון הייטק זון הינו מועדון צרכנות חזק. מעבר לעובדה שחברים בו קבוצה הומוגנית של מאות אלפי עובדים בארגוני ההייטק של ישראל (שכולם בעלי מאפיין משמעותי משותף – הם אנשי הייטק), ניתן לומר כי דווקא פלח האוכלוסייה של עובדי ההייטק, מעבר לכך שהוא מכיל מאות אלפי אנשים, הוא גם פלח אוכלוסייה של משפחות במעמד הבינוני – גבוה, בעלי הכנסה בעשירונים הגבוהים והרגלי חיים שהם לא פעם שופעים. מכאן נובע כוחו של המועדון בהשגת מבצעים והצעות ייחודיות לקהל החברים בו, ואכן, המועדון מציע אלפי מבצעים ייחודיים – קבועים או משתנים, לחבריו. הנה כמה מהמבצעים האופייניים למועדון:

 

  • הנחות מיוחדות בעשרות אטרקציות ואתרי נופש בארץ למשפחות, כולל מופעי בידור, הצגות, מלונות, ועוד

 

  • מבצעים מיוחדים במאות מסעדות ברחבי הארץ

 

 

  • הנחות משמעותיות והצעות חד פעמיות על רכישה של נכסי נדל”ן או רכבים המוצעים באתר האינטרנט של המועדון

 

  • הנחות ומבצעים ברכישת חבילות נופש בארץ ובחו”ל

 

  • מחירים מיוחדים ומבצעים משתנים על מוצרים שונים, כמו למשל מוצרים לבית ולגינה, ריהוט, כלי עבודה, אביזרים לתינוקות וילדים, ועוד

 

  • הנחות ומחירים מיוחדים על מוצרי פנאי ולייף סטייל, כמו אביזרי ספורט, קמפינג, מתקני משחק, ועוד

 

בנוסף להנחות ולהטבות המשתנות, חברי המועדון נהנים מאירועים סגורים לחברי המועדון בלבד, כמו טיולים, חופשים ונופשים מאורגנים, ערבי פנויים פנויות, ערבי העשרה, פעילויות למשקיעים, ועוד.

 

המון הטבות לחברי הייטק זון

חברי מועדון הייטק זון מוזמנים להיכנס לאזור ההנחות הסגור רק לחברי המועדון באתר הייטק זון, ושם להיחשף למאות או אלפי מבצעים שונים, על מגוון נרחב של מוצרים, החל מביגוד ואביזרים לתינוק, וכלה ברכישה של רכבים או דירות

 

כרטיס האשראי של המועדון מאפשר הטבות נוספות לחברים

כרטיס הייטק זון הוא כרטיס אשראי המופק בשיתוף עם חברת האשראי כאל (CAL) וניתן לחברי המועדון ביחד עם פטור מלא מתשלום עמלות ללא התניה בכמות הפעילות או הרכישות בכרטיס. חברי מועדון יכולים להנפיק כרטיס אשראי של המועדון, כמו גם בני או בנות זוגם בעלי חשבון משותף. את ניהול כרטיס האשראי, ההצטרפות ומימוש ההטבות המתאפשרות למחזיקים בו – ניתן לראות ולנהל היישר מתוך אתר המועדון.

 

רוצים להיות חברי מועדון הייטק זון?

אם אתם עובדי הייטק, תוכלו להצטרף למועדון הייטק זון רק אם הארגון שלכם נרשם לחברות במועדון. אם הארגון שלכם טרם נרשם על מנת לאפשר לעובדיו חברות במועדון ההייטקיסטים של ישראל הייטק זון – ניתן לשלוח למנהל משאבי האנוש של הארגון את הקישור להרשמת חברות חדשות למועדון, ייתכן שגם בחברה שלכם יחליטו לאפשר חברות במועדון ההייטק הנחשק לעובדים.

 

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >