אפקט טראמפ: משקיעי נדל"ן ישראלים מכוונים כעת לארצות הברית

מערכת5 דקות קריאה
שתף:

ישראלים הם משקיעים סולידים, אבל הריבית הנמוכה ושוק הנדל"ן הישראלי שהפך בלתי אפשרי להשקעה, מובילים אותם לחיפוש אחר אפשרויות מחוץ לישראל. אחד מאפיקי ההשקעה שהופכים ליותר ויותר פופולאריים בשנים האחרונות הוא השקעות נדל"ן בחו"ל, ובעיקר בארה"ב. אם נוסיף לזה את ההשפעה העצומה של טראמפ על הכלכלה האמריקאית, הרי שהשקעות נדל"ן בארה"ב רק הופכות ליותר אטרקטיביות. התשואה על נכס בארה"ב יכולה להגיע עד פי שלוש ממה שתקבלו על נכס בארץ, ומחירי הנדל"ן מגוונים מאוד כך שאפשר להתחיל להשקיע בסכומים נמוכים יותר מאשר בישראל.

 

מאז משבר הסאב פריים ב-2008 מחירי הנדל"ן בארצות הברית נמצאים בעלייה מתמדת, וכמו תמיד האזור האטרקטיבי ביותר להשקעה הוא מטרופולין ניו יורק. משקיעים מכל העולם זיהו את הפוטנציאל, והביקוש להשקעות במנהטן הקפיץ את מחירי הדירות והשכירות בעיר. כמו שקרה גם אצלנו, עליית המחירים במרכז העיר מנהטן הביאה לתנופת בנייה שאין כדוגמתה בשנים האחרונות. כל עיני העולם המערבי נשואות למנהטן בחיפוש אחר הזדמנויות השקעה. בחודשים האחרונים מורגשת פעילות באזורים הצפוניים של מנהטן שנהנים מעליית ערך משמעותית כעת.

 

בדוק אם אתה מתאים להזדמנות השקעה בנדל"ן בארה"ב, ללא התחייבות

כבר 2,275 אנשים בדקו אם הם מתאימים להזדמנות השקעה בנדל"ן בניו-ג'רזי

פרטיותך חשובה לנו

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, אשר בכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך קבלת פניות ו/או הצעות מצד שלישי

 

 

ברגע שמדובר בפרוייקטים במנהטן, לפחות מבחינה נדלני"ת, "יש לאחרונה מספר מרשים של מיזמי ענק, כמו בניית גורדי שחקים, מרכזי מסחר ומתחמי דיור ענקיים", אומר אמיר חסיד, ממייסדי  “HAP INVESTMENTS”  , קרן השקעות אמריקאית בבעלות ישראלית המתמחה בהשקעות נדל”ן בארה”ב, "ראש העיר בלאיזו רוצה למשוך משפחות ואנשי עסקים לעיר וכדי למשוך יזמים ומשקיעים לעיר, הוא הקל משמעותית את מדיניות המס. זוהי הזדמנות נהדרת להשקעות עם תשואות יוצאות דופן.”

 

השקעה מפה לאוזן

מי שלא חי ועובד בארה"ב מתקשה להשקיע בנדל"ן עצמאית, כי כדי להשקיע נכון במדינת הענק הזו כדאי מאוד להכיר את השוק הזה היטב, איפה נכון להשקיע ואיפה ממש לא. אחת הדרכים להשקיע בארה"ב היא דרך קרן נדל"ן, שיכולה לכוון אתכם אל ההשקעה הנכונה לכם בעזרת הניסיון והידע שהן צוברות.  

“HAP INVESTMENTS” , קרן השקעות אמריקאית בבעלות ישראלית המתמחה בהשקעות נדל”ן בארה”ב, פועלת בישראל בדרך קצת שונה, “רוב המשקיעים שמגיעים אלינו שומעים על העסקאות שלנו מפה לאוזן", מסביר חסיד, "שלא כמו הרבה חברות אחרות, אנחנו לא מכוונים לקהל הרחב אלא מפיצים את הזדמנויות ההשקעה שלנו במייל שמגיע למספר מצומצם מאוד של אנשים שמכירים אותנו ואת הניסיון שלנו בשוק והם כבר מעבירים את זה הלאה במעגלים החברתיים שלהם. עם הגישה הזאת אנחנו מצליחים לשמר קבוצה אינטימית של משקיעים שכבר מכירים אותנו ונותנים בנו אמון מלא. האמון הזה משפיע על האווירה הנינוחה והרגועה שבה מתבצע התהליך: בלי לחץ ובלי החשש להפקיד את הכסף שלך אצל מישהו שאתה לא מכיר”.

 

בימים אלה החברה מקדמת את פרויקט הדגל שלה, “האפ 7” שנבנה במנהטן. מדובר במגדל שיתנשא לגובה של 7 קומות ויכלול שטחי מסחר, משרדים ויחידות דיור. הפרויקט של “HAP INVESTMENTS” זכה להתעניינות רבה, ועסקת הענק דווחה בהרחבה בעיתונות הכלכלית בישראל.

 

הפרויקט בעיצובו של האדריכל הנודע קארל פישר ממוקם בשכונת וושינגטון הייטס אשר נמצאת בעיצומה של התפתחות. היא נחשבת כשכונה של הדור הבא במנהטן ומושכת את תשומת ליבם של צעירים ומשפחות צעירות ממעמד סוציו אקונומי בינוני –
הכולל מנהלים ובעלי מקצועות חופשיים – המחליפים את האוכלוסייה הוותיקה שגרה באזור עד לשנים האחרונות.
השכונה הירוקה ממוקמת בחלקה צפוני של האי מנהטן, גובלת בשכונת אינווד מצפון, בנהר האדסון ממערב ובנהר הארלם מצפון וממזרח, נמצאת מחוץ להמולת העיר ומאפשרת גישה קלה ומהירה למרכז העיר.
המחירים הנמוכים ביחס למרכז העיר לצד המיקום הירוק והנגיש, הופכים את השכונה ליעד אטרקטיבי למשקיעים המחפשים למקסם תשואה על השקעתם. הקרבה לבית החולים New York Presbyterian , אחד מבתי החולים המובילים בארה"ב
ולבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קולומביה, מגדילים את הסיכוי לביקושים יציבים לשכירות, להכנסה פסיבית יציבה ופוטנציאל השבחה גבוה עבור המשקיעים.

 

“האפ 7” נהנה ממיקום אסטרגי בקרבה לפארקים וגישה אידיאלית לתחבורה ציבורית, "זאת דוגמא טובה לעסקה שמאפיינת את הפילוסופיה העסקית של החברה שלנו – להשקיע באזורים בעלי פוטנציאל צמיחה גדול במיוחד על מנת להשיא את התשואה הגבוהה ביותר עבור המשקיעים שלנו”.

אחד התנאים לתשואות גבוהות מעסקי נדל"ן בארה"ב הוא כניסה במחיר נכון לעסקה, והפרויקט בהחלט עומד בתנאי הזה כיוון שכניסה היום לפרויקט כבר מבטיחה עליית ערך של עשרות אחוזים בזמן קצר.

 

בדוק אם אתה מתאים להזדמנות השקעה בנדל"ן בארה"ב, ללא התחייבות

כבר 2,275 אנשים בדקו אם הם מתאימים להזדמנות השקעה בנדל"ן בניו-ג'רזי

פרטיותך חשובה לנו

הנני מאשר ומסכים לתנאי שימוש, אשר בכפוף להם הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך קבלת פניות ו/או הצעות מצד שלישי

 

שתף: