טסים לחו”ל? תמצאו חבילות פרטנר חו”ל אשר יענו על כל צרכי הסלולר, האינטרנט והתקשורת שלכם – על פי היעד אליו אתם מתכננים לנסוע. לפניכם – סקירה מלאה על חבילות פרטנר חו”ל, מה הן כוללות, ובאילו מחירים תוכלו למצוא אותן.

 

חברת פרטנר

פרטנר תקשורת בע”מ הוקמה בשנת 1997 והתחילה לפעול בתחום התקשורת הסלולארית בישראל תחת המותג “אורנג'”. כיום, מספקת חברת פרטנר תקשורת שירותי תקשורת סלולארית, תשתית וספק לאינטרנט, ושיחות לחו”ל. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם חברת הוט מובייל בתחום של פריסת מערכי אנטנות משותפים, והיא מפעילה גם שירותי סלולר תחת המותג 012 סמייל טלקום ו – 012 מובייל. במהלך שנת 2017 הודיעה חברת פרטנר כי היא צפויה להיכנס גם לשוק שידורי הטלוויזיה מעל תשתית האינטרנט, לאחר שחתמה על הסכם שיתוף פעולה עם ענקית התוכן נטפליקס.

 

פרטנר חו”ל – אילו חבילות ניתן למצוא?

חברת פרטנר מאפשרת חילות פרטנר חו”ל שאחד המאפיינים הייחודיים להן הוא שימוש לא מוגבל בתכני פייסבוק, וואטסאפ, ווייז, אינסטגרם, וסנאפצ’ט – שלא כחלק מנפח חבילת הגלישה, אלא בנוסף לה. מאפיין זה של חבילות פרטנר חו”ל מקנה להן יתרון משמעותי על פני המתחרות, שכן מדובר במספר אפליקציות שהשימוש בהן במהלך השהות בחו”ל הוא בדרך כלל מוגבר.

 

חבילות פרטנר חו"ל

 

חשוב לשים לב בחבילות פרטנר חו”ל, שעלות החבילה מגלמת יחידות שימוש – כמו דקת שיחה, הודעה סמס או גלישה בנפח מסויים. על כן, חישוב העלות מבוצע עבור שימוש בדקות השיחה או במספר הודעות ה – סמס או בנפחי הגלישה – ולא גם וגם, כפי שאנחנו רואים בחלק מהחברות האחרות.

 

חבילות פרטנר חו”ל נחלקות לשלוש קטגוריות:

 

חבילות פרטנר חו”ל למדברים ומסמסים – חבילה הפעילה למשך 30 ימים מרגע ההצטרפות, ומאפשרת 130 דקות שיחה או הודעות סמס בעלות של 160 ש”ח* (כלומר – 1.2 ש”ח לכל דקת שיחה או הודעת סמס). מחיר דקת שיחה או הודעת סמס עם תום ניצול החבילה – 2.5 ש”ח.

 

חבילות גלישה – חבילות גלישה בנפחים משתנים, לדוגמה – חבילת Partner Passport של GB3 לשלושים ימים, בעלות של 179 ש”ח*, כל MB1 נוסף לאחר תום ניצול החבילה בעלות נוספת של 2.5 ש”ח. את אותה חבילה תוכלו למצוא במחירים שונים ובנפחים שונים, כמו GB1 (בעלות 149 ש”ח*), GB5 (בעלות 249 ש”ח*), ועוד.

 

חבילות הכוללות דקות שיחה ונפח גלישה – Passport All In – חבילות בנפחים שונים המאפשרים דקות שיחה, משלוח הודעות סמס, או גלישה בנפחים קבועים במחיר חודשי. לדוגמה: חבילת All In הכוללת 135 דקות שיחה או הודעות סמס או MB275 גלישה, בעלות חודשית של 149 ש”ח.  חבילת Passport Relax  מציעה 1,000 דקות שיחה או הודעות סמס או GB3 גלישה עבור 299 ש”ח לחודש.

 

* – המחירים עשויים להשתנות על פי יעד הטיסה, ומומלץ להיכנס לאתר פרטנר חו”ל ולברר עלויות על פי המדינה אליה אתם מתוכננים להגיע.

 

פרטנר חו”ל – אפשר גם ללא חבילות

אם אתם טסים לחו”ל ואינכם מעוניינים בחבילה, תוכלו להשתמש במכשיר הסלולארי שלכם ובחשבון פרטנר לשיחות מחו”ל גם ללא חבילה – חשוב לפנות אל מרכזי הלקוחות של פרטנר חו”ל לקבלת מידע אודות תעריפי השיחה לדקה ממדינת היעד שלכם, על מנת לחשב כדאיות בחירה זו.

 

פרטנר חו”ל – זה קל להצטרף

כל חבילות פרטנר מאפשרות הצטרפות מקוונת ללקוחות פרטנר במהירות ובקלות. חשוב לבדוק טרם ההצטרפות כי החבילה שבחרתם מתאפשרת במדינת היעד אליה תגיעו. מרגע שתצטרפו – תוכלו לדבר דרך חבילת פרטנר שלכם ממדינת היעד בתעריפים מוזלים. תיהנו!

 

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >