הימים בהם היינו מאתרים סניף פיזי של סוכנות נסיעות על מנת להזמין חופשה בארץ או בחו”ל מהדהדים כמו זיכרון רחוק. מי שצועד עם הטכנולוגיה יודע שעל מנת להשיג דיל טוב לחופשה הבאה שלכם או אפילו לנסיעת עסקים, אין צורך לצאת מהבית ואפילו מומלץ להיכנס לאתרי השוואת מחירים בתחום, אתרים המציעים לנו מגוון רחב של אפשרויות תוך סריקה של האופציה הכדאית ביותר עבורנו. במאמר זה נתמקד בשני אתרים שוברי שוק, טרווליסט ובוקינג, ונבדוק איפה באמת הכי כדי להזמין את הדיל הבא שלכם?

 

בוקינג או טרווליסט - שתיהן יחסכו לכם כסף

הדרך הכלכלית, היעילה, הזולה והמהירה ביותר להזמין חופשה, טיסה, חבילת נופש בארץ או בחו”ל היא דרך אתרי השוואת מחירים לטיסות וחבילות נופש – כמו למשל אתר טרווליסט ואתר בוקינג

 

טרווליסט – לטוס בשפת האם

אתר טרווליסט המקומי הינו אתר להשוואת מחירים בתיירות, מבית גוליבר – אחד מאתרי התיירות הגדולים והוותיקים בארץ. אתר טרווליסט נחשב לאתר המוביל בארץ בתחום השוואת מחירי הטיסות, והוא כולל בתוכו מנוע חיפוש חכם להשוואת מחירי מלונות הן בארץ והן בעולם ומאפשר גם את היכולת למיין או לסנן את התוצאות על פי משתנים מסוימים לבחירתכם, כמו איכות בית המלון (הנמדד במספר כוכבים), מיקום המלון, סוג האירוח, ועוד.

 

תמצאו באתר ההשוואות גם אפשרות לבצע השוואות מחירים של אותה חבילת נופש  אצל מספר ספקים וחברות תיירות. חברות אלה שמתחרות על כיסו של הלקוח, מציעות מלכתחילה מחירים שוברי שוק במיוחד ללקוחות טרווליסט. אם תבדקו את אותה החבילה בדיוק באתר הבית של החברה או הספק, תגלו שדרך האתר המחיר משתלם יותר. כדי לשפר את זירת השוואת המחירים באתר, הסוכנים המופיעים באתר מדורגים על ידי הגולשים שהזמינו חבילות תיירות באתר במטרה לבדוק את רמת השירות של הסוכנים על-פי חוויותיהם האישיות וניסיונם של גולשים אחרים. נציין עוד, כי אתר טרווליסט הוא ידידותי להפליא למשתמש, קל ופשוט לתפעול, ממשק המשתמש נוח ואינטואיטיבי.

 

לסיכום:  אתר טרווליסט מציע ממשק הפעלה נוח בשפה העברית, להשוואת חבילות נופש הניתנות מראש במחירים פחותים לגולשי טרווליסט, על ידי סוכני נסיעות המדורגים על ידי המשתמשים. היתרון הגדול והבולט ביותר של האתר הוא כמובן היותו אתר בעברית המעניק לכם שקט וביטחון בהזמנה, תוך ידיעה שיש למי לפנות במידה ומשהו השתבש.

 

טרווליסט, כמו בוקינג, מציע טיסות וחבילות נופש

כמו בוקינג גם טרווליסט מציע טיסות, חבילות נופש, והזמנות מלונות במחירים נמוכים על ידי סוכני נסיעות המדורגים על ידי משתמשי האתר

 

בוקינג – ביזנס או פלז’ר?

אתר האינטרנט בוקינג  (Booking.com) הינו אתר ותיק להזמנת טיסות לחו”ל, לילות שהייה במלונות ברחבי העולם או חבילות נופש, ששפת המקור בו היא אנגלית. ניתן לשנות את שפת הממשק לשפות רבות וביניהן עברית. באתר בוקינג כמעט 1.5 מיליוני הצעות לאירוח, ב-226 מדינות שונות, ומעל 125 מיליון חוות דעת של משתמשים מכל העולם על אותם מקומות אירוח וחבילות מוצעות באתר. האתר מציע השוואת מחירים של מלונות וטיסות על פי משתנים מוגדרים על ידי המשתמש – כמו יעד החופשה, מספר הנוסעים, מהות הטיסה (טיסת נופש או טיסת עסקים) ועוד, תוך שימוש במערכת  סינון מתקדמת המנפה תוצאות באופן דומה לזה של אתר טרווליסט.

 

גם באתר בוקינג קיימת אופציה המאפשרת ללקוחות להסתייע בחוות דעת של גולשים אחרים שהתנסו בעבר בשירותים המוצעים באתר. כמו כן, האתר מציע באופן אוטומטי חלופות זולות יותר בתאריכים נוספים, על מנת לאפשר לנופשים אשר יכולים להתגמש בתאריך היציאה או החזרה לנופש, להשיג דילים זולים יותר או מתאימים יותר לצרכיהם, בתאריכים קרובים לתאריך המקור שנבדק. באתר תמצאו גם מאמרים, מדריכי טיולים ומידע נרחב בנושאי תיירות, הצעות אינטואיטיביות לנופשים על פי תקציב או לפי יעד מבוקש, ועוד. אפילו הזמנות למסעדות מסביב לעולם – תוכלו לבצע ישירות דרך האתר.

 

לסיכום – אתר בוקינג מציע יותר מוצרים להשוואה ביניהם, אולם חלק מהטקסטים יופיעו בשפת המקור של האתר, אנגלית, על אף עושר ההיצע של חבילות נופש בארץ ובעברית.

 

בוקינג בהשוואה לאתר טרווליסט

אתר בוקינג הוא אתר בין לאומי המציע מיליוני חבילות נופש במעל 220 מדינות שונות ברחבי העולם. קהילת המשתמשים באתר בוקינג מסביב לעולם מונה מאות מיליונים של תיירים

 

בוקינג או טרווליסט – מי טוב יותר?

כשאנחנו משווים בין השירותים והמחירים הניתנים על ידי אתר טרווליסט לאלה הניתנים על ידי אתר בוקינג, אנחנו מגלים כי לכל אתר היתרונות שלו. הנה כמה דגשים לפעילות הייחודית של שני האתרים: אתר טרווליסט מציע ללקוחותיו שירותים שאינם מוצעים על ידי אתר בוקינג כמו הזמנת חבילות סקי, טיולים מאורגנים, טיולי נושא וכ”ו. לעומת זאת אתר בוקינג מציע שירות של חיפוש מסעדות שאינו נכלל באתר טרווליסט.

 

מי בכל זאת עדיף? באתר טרווליסט פתרו את שאלת מיליון הדולר על ידי יצירת שיתוף פעולה עם אתר בוקינג. כך שאם תחפשו מלונות בעולם דרך טרווליסט תופנו לאתר של בוקינג וגם תזכו למבצעים סודיים ומבצעים חכמים המוצעים על ידי שני האתרים.

 

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >