חברת טריפל סי היא אחת החברות החדשות שנכנסו לשוק הטלוויזיה בישראל בשנה האחרונה, עם מוצר חדש שנקרא Smart. כמו חברות תקשורת אחרות, גם טריפל סי מציעה שרותי תוכן טלוויזיוניים שמתבססים על רשת האינטרנט ומוצעים במחיר ידידותי ולא מחייב, שמאפשר לאנשים שאינם מעוניינים להתחייב לחברות הטלוויזיה הותיקות לצפות בשידורי טלוויזיה דרך האינטרנט, בנוחות ביתם. טריפל סי מציעה שירותי מחשוב ענן, אינטרנט, אירוח, אינטגרציה, ולאחרונה גם שירותי טלוויזיה רב ערוצית. על המוצרים והשירותים של החברה – במאמר שלפניכם.

 

טריפל סי - סמארט

חברת טריפל סי מציעה מגוון שירותי מחשוב, מחשוב ענן, אינטגרציה, ולאחרונה גם שירותי תכנים לצפייה חכמה, בחבילת SMART

 

 

טריפל סי – מאז שנת 1989

כמעט מאז ראשית ימי האינטרנט, בוודאי עוד טרם ימי האינטרנט בפס רחב לכל בית בישראל, מספקת חברת טריפל סי שירותי מחשוב ושירותים טכנולוגיים נוספים. כיום, עם מעל 100 עובדים, מציעה החברה שירותים במספר אפיקים, הנה פירוט:

 

 • שירותי אירוח – אחסון, אירוח שרתים, אירוח אתרי אינטרנט, אירוח תשתיות מחשוב, פתרונות גיבוי והתאוששות, ייעוץ והטמעה של פתרונות אירוח ואחסון לארגונים

 

 • שירותי אינטרנט – חברת טריפל סי משמשת ספקית אינטרנט בישראל, והיא מציעה שירותי אינטרנט ביתי ועסקי, רישום שמות מתחם (כתובות דומיין), הקמת רשתות תקשורת לארגונים, שירותי אבטחה והגנה על מידע, ועוד

 

 • שירותי מחשוב ענן – החברה היתה הראשונה בישראל להציע שירותי מחשוב ענן מעל חומרה מתקדמת של יצרנים מובילים כמו אורקל, IBM, ואחרות. כיום היא מציעה שירותי מחשוב ענן ושירותי מחשוב מרוחק, כמו גם שירותי תוכנות מרוחקים, ועוד

 

 • שירותי אינטגרציה – חברת טריפל סי מציעה שירותים של התקנה ותחזוקה של תשתיות מחשב עבור ארגונים, הטמעה של מערכות תשתית, תכנון וביצוע של פתרונות מחשוב, פתרונות אחסון וגיבוי, פתרונות תקשורת, הטמעת מערכות אבטחת מידע, ועוד

 

טריפל סי קיימת מאז שנת 1989, והיא היתה החברה הראשונה בישראל להציע שירותי מחשוב בענן. כיום, החברה מתקדמת ומציעה מגוון נרחב של שירותים, כולל שירותי אירוח, ייעוץ מקצועי לתשתיות מחשוב, ועוד

 

 

שירותי האינטרנט של טריפל סי

טריפל סי מציעה שירות ספקית אינטרנט וחבילת דאבל סי הכוללת תשתית וספק בחבילה אחת. חבילות האינטרנט המוצעות על ידי טריפל סי הינן חבילות לגלישה חכמה, המאפשרות התחברות, שדרוג, וניתוק מחבילות בכל מהירות ובכל זמן, באופן עצמאי וללא צורך בשירות לקוחות. טריפל סי מחוברת לשלושה כבלים תת ימיים ומספקת שירותי אינטרנט מהיר במיוחד במחירים נמוכים ביחד למתחרות. הנה דוגמה לחבילות האינטרנט ומחיריהם בחברה:

 

חבילות ספק בלבד:

 • חבילת MB 5 – 17.90 ש”ח בלבד, בחיבור עצמאי מאתר האינטרנט

 

 • חבילת MB 15 – 19.90 ₪

 

 • חבילת MB 40 – 29.90 ש”ח

 

 • חבילת MB 100 – 39.90 ₪

 

בחבילות דאבל של תשתית + ספק

 • חבילת MB 15 – 45.00 ש”ח לחודשיים ראשונים, 75.00 ש”ח לכל חודש לאחר מכן

 

 • חבילת MB 40 – 45.00 ש”ח לחודשיים ראשונים, 85.00 ש”ח לכל חודש לאחר מכן

 

 • חבילת MB 100 – 45.00 ש”ח לחודשיים ראשונים, 95.00 ש”ח לכל חודש לאחר מכן

 

גם בחבילות הדאבל – ניתן להתחבר בקליק מאתר האינטרנט של החברה.

 

סמארט – הטלוויזיה החכמה של טריפל סי

חבילת הטלוויזיה החכמה של טריפל סי נחשבת כיום למוצר הזול ביותר בארץ בתחום זה – רק 50 שקלים לחודש. החבילה מספקת שירותי צפייה בתכנים בענן, ומתבססת על חיבור עצמאי לאינטרנט, אך ניתן לרכוש דרך החברה גם ממיר במחיר של 180 שקלים באופן חד פעמי.

 

עד לפני כמה שבועות כללה החבילה את שידורי עידן פלוס, ערוצים בינלאומיים שמציעים תכני לייפסטייל, ספורט ומוזיקה וספריית VOD עם תוכן לכל המשפחה. בשבועות האחרונים הכריזה החברה על שיתוף פעולה עם מספר חברות תוכן חדשות, ביניהן דורי מדיה שאחראית על ערוצי הטלנובלות ויוה ו-ויוה פלוס. עוד, יוכללו בחבילה של טריפל סי גם ערוצי לייפסטייל של Ella תקשורת, שאחראית על ערוצים כמו Food Network, Fine Living Network ו-Travel Network שייכללו בחבילת ה-Smart.

 

החברה יצרה גם שיתוף פעולה עם חברת המוזיקה Stingray ותשדר חמישה ערוצי מוזיקה, ביניהם שלושה ערוצי קליפים, ערוץ הופעות חיות וערוץ מוזיקה קלאסית. תוספת הערוצים לא תפגע במחיר החבילה  – היא תוצע ללקוחות במחיר הנמוך של 50 ש”ח לחודש, גם לאחר תוספת הערוצים.

 

החברה מציעה את השירות בכל פלטפורמה – טלוויזיה עם או בלי ממיר, מחשב ביתי, מחשב נייד, טאבלטים וסמארטפונים. השירות פתוח עבור עד חמישה מכשירים.

 

סוגיית ערוצי הספורט

בניגוד לאפליקציות ושירותי תוכן אחרים שמתבססים על האינטרנט, Smart של טריפל סי עדיין אינה מציעה ערוצי ספורט כחלק מהחבילה הבסיסית. ערוצים אלו אינם נכללים בשירות נכון להיום. אך החברה הודיעה לאחרונה לעיתונות שתמשיך להרחיב את שירותי התוכן וכי הסיבה שהערוצים אינם נכללים בחבילה נובעת מהקו המנחה של החברה – לשמור על מחיר נוח לצרכן ולא לשלם מחיר מופקע על תוכן.

 

הקלטה רציפה לאורך כל השבוע

אחד היתרונות החדשים שמציע שירות Smart הוא ההקלטה הרציפה. הערוצים מוקלטים באופן רציף על הענן, שבעה ימים אחורה. פירוש הדבר הוא שלא צריך לזכור להקליט או למחוק סדרות ולפנות מקום במחיר. כל הערוצים המוצעים על ידי טריפל סי מוקלטים ואפשר לצפות בשידורים בכל מקום ובכל שעה.

 

יותר מ-4000 ישראלים הצטרפו לשירות Smart של עד כה ובכל שבוע מצטרפים לשירות עוד עשרות ישראלים. על פי בעלי החברה, שכבר פועלת בשוק האינטרנט כ-25 שנה, המטרה היא להוסיף עוד ועוד שירותי תוכן תוך שמירה על מחיר ידידותי למשתמש.

 

אולי יעניין אותך גם?

X
זירת ההשוואות חיסכו עכשיו >