מהפכה: אלפי ישראלים התחילו לסחור בניירות ערך ומרוויחים כסף בזמן שהם ישנים - בלי עמלות ודמי ניהול

עודכן 26 דצמבר, 2020

כיום, בעידן של אקזיטים, פריצות טכנולוגיות ושאיפה מתמדת של חברות וארגונים להוביל ולהיות הכי טובים, הכי חדשניים ובעיקר – הכי רווחיים, הכסף האמיתי טמון ביכולת להשקיע בהם ולהשקיע נכון. אז איפה אתם בזמן שכולם כבר מרוויחים מהשקעות בבורסה? מתחילים להשקיע ולהרוויח עם אקסלנס טרייד היום – כי השקעה בבורסה מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

השקעה בבורסה וגריפת רווחים מהשקעות בניירות ערך הייתה בעבר נחלתם של מביני עניין, מומחים וכרישי השקעות. בעוד רבים נמנעו מהשקעת כספם, כתוצאה מחוסר ידע או חוסר ביטחון, רק מעטים נהנו מהזכות להשקיע בעצמם ולהרוויח ממסחר בניירות ערך.

המסחר בניירות ערך, מהווה עבור רבים מקור פרנסה נוסף ואף עיקרי ויכול לעשות שינוי משמעותי בחייהם של אלו הלומדים את התחום, מתנסים בו ומגיעים לרמת הבנה ושליטה המאפשרות להם לבצע מסחר עצמאי.

אקסלנס, בית ההשקעות המוביל, שואף מאז ומעולם למצוינות בהשקעות ולמתן היכולת לביצוע השקעות לכל המעוניינים בכך, באמצעות מתן הכלים הנדרשים, פלטפורמות ייעודיות, אנשי מקצוע ויועצים מהשורה הראשונה.

 

התאמה למסחר עצמאי תלויה במספר גורמים. מעל 9,654 ישראלים כבר ביצעו התאמה למסחר עצמאי, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למסחר עצמאי על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

אקסלנס טרייד – כך נראית מהפכה

אקסלנס גאים להציג את אקסלנס טרייד ולהביא את המהפכה בתחום ההשקעות! מהיום, כל הכלים והידע הנדרשים להשקעה בניירות ערך, זמינים עבורכם, כך שגם אתם מוזמנים ליהנות ממסחר עצמאי, פשוט וקל. ללא כל צורך בניסיון קודם, רקע או ידע מקדים.

מרכז הידע של אקסלנס טרייד עומד לרשותכם, עם כלל המידע והכלים הנדרשים לביצוע השקעה בניירות ערך, לרבות מבחר סרטוני הסברה פשוטים וברורים, על כל הנושאים הנוגעים למסחר – ממשמעות המושגים הבסיסיים ועד לעקרונות המסחר. כך, תוכלו גם אתם לקבל את הידע והביטחון הנדרשים לביצוע ההשקעה העצמאית הראשונה שלכם.

במרכז הידע של אקסלנס, מוצעים ללקוחותינו הסברים על מושגים בסיסיים הנוגעים למסחר, טיפים ועצות לסוחר המתחיל והוותיק, כתבות עומק, ניתוחי אירועים ועוד. כמו כן, סדרת הסרטונים המיוחדת, שהופקה בשיתוף עם כלכליסט, תעניק לכם ידע רב נוסף, שיסייע לפעילות המסחר העצמאי שלכם. וכל זה – בחינם!

המסחר מתבצע באמצעות הפלטפורמות המתקדמות והחדשניות בשוק, לרבות חדר מסחר העומד לרשותכם לאורך כל שעות המסחר, בארץ ובארה"ב.

 

 

מתחילים לסחור ללא חשש

גם אתם חסרי ניסיון בתחום ההשקעות אבל בטוחים שעם הכישורים והיכולות שלכם מגיע לכם יותר? גם אתם רוצים להתחיל ליהנות מרווחי המסחר בניירות ערך? הגעתם למקום הנכון! עם אקסלנס טרייד תוכלו לעשות את הצעד הראשון שלכם בהשקעות ולנהל בעצמכם את כל פעילות המסחר שלכם. חוששים להתחיל? בשביל זה אנחנו כאן!

מצטרפים ומקבלים קורס מסחר מתנה! לומדים, מתחילים בהשקעות קטנות, צוברים ניסיון וביטחון, מתפתחים, צומחים ומרוויחים.

כבר משקיעים בניירות ערך אבל נאלצים לשלם מגוון עמלות? רוצים להתחיל לסחור בעצמכם ולחסוך בהוצאות? אנחנו מזמינים אתכם להתקדם לאקסלנס טרייד וליהנות ממסחר עצמאי, ללא עמלות אי ביצוע, ללא עמלת מט"ח וללא דמי משמרת!

אז למה אתם מחכים? תשקיעו בעצמכם!

 

התאמה למסחר עצמאי תלויה במספר גורמים. מעל 9,654 ישראלים כבר ביצעו התאמה למסחר עצמאי, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.

ניתן להתחיל בדיקת התאמה למסחר עצמאי על ידי בחירת קבוצת גילך:

 

 

התאמה למסחר עצמאי
עינת מילר
האם אתם מתאימים למסחר עצמאי?
בחרו את קבוצת גילכם: